Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

O mescid-i aksa değil (2 Kullanıcı)

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
esselamü aleyküm Mescidi Aksa ve Kubbetüs Sahra Ayırt Edelim Lütfen

Arkadaşlar resimdeki altın kubbeli mescid Kubbet'üs Sahra dır Mescidi Aksa ise taş kubbeli olandır İsrail'in Mescid-i Aksa oyunu Ne zaman basında Mescid-i Aksa haberi yer alsa, ekrana Kubbetu's Sahra'nın resmi ekranda belirir Bu yanıltmacanın bir İsrail oyunu olduğunu biliyor muydunuz? Mescid-i Aksa hakkında yerli veya yabancı basında ne zaman bir Mescid-i Aksa haberi yer alsı, ekranda hemen Kubbetu'us Sahra resmi belirir Bunun nedenini hiç merak ettiniz mi? Bilmeyenler için anlatalım İsrail'in en büyük hedeflerinden biri, birgün Mescid-i Aksa'yı yıkmak ve kendi tapınaklarını buraya dikmek Bunun için yıllardır sinsi bir plan yürütülüyor Mescid-i Aksa haberlerinin yerli ve yabancı basında yer alması sırasında Kubbetu'us Sahra resminin yer alması da bu oyunun bir parçası Hatta İsrail bu oyunu daha iyi oynayabilmek için yıllardır Kubbetu'us Sahra'nın resimlerini bedava olarak tüm İslam ülkelerine dağıttı Bunun nedeni, toplumsal bir bilinçsizlik oluşturmak ve Müslümanları yanıltmak Müslümanlar, yıllardır Mescid-i Aksa'nın resmi sanarak Kubbetu'us Sahra'nın resmini evlerinin, işyerlerinin duvarlarına asar Böylece gelecek nesillerin bu resme inanıp, Kubbetu's Sahra'yı Mescid'i Aksa sanmasanı sağlanmaya çalışılıyor​

KUBBETÜS SAHRA

MESCİD İ AKSA

MESCİD İ AKSA​

BU OYUNA SEYİRCİ KALMAMAK İÇİN E MAİL OLARAK İNSANLARA DUYURALIM

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
diyelimmki böyle bir niyetleri var bunda ne kadar başarılı olabileceklerki..
tarihi silip tekrar mı yazacaklar....
ben bu resmin KUBBETÜS SAHRA oldugunu biliyordum ..beni kandıramamışlar...

emeğine saglık hafız kızım .. yoktun uzun süredir ortalarda ablacığım iyimisin :)

selam ve dua ile

OkanDemir

Kayıtlı Kullanıcı
maalesef yahudiler de kutsal değerlere saygı bakımından atalarımızın gösterdiği hakkaniyetin 1000 de 1 ini bumak mümkün değil.Amaçları açık Süleyman Tapınağını yeniden inşa etmek ...Kapısında İsrail askerlerinin denetim yaptığı 50 yaşından genç Müslümanların ibadet etmesine bile izin verilmediği bu can parçamızın tez zamanda İslam topraklarına katılması Rabbim den naçizane dileğimdir.

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
diyelimmki böyle bir niyetleri var bunda ne kadar başarılı olabileceklerki..
tarihi silip tekrar mı yazacaklar....
ben bu resmin KUBBETÜS SAHRA oldugunu biliyordum ..beni kandıramamışlar...

emeğine saglık hafız kızım .. yoktun uzun süredir ortalarda ablacığım iyimisin :)

selam ve dua ile

aleyna ve aleykümselam ablam Allah razı olsun iiyim çok şükür sende iidirsin inşALLAH
bu arada tebrikler sana bn bu kubbetüs sahra yı mescid i aksa diye biliyodum vee öyle inanıyodum
yalan olduğunu duyunca şoklara girdim
yazıklar olsun ya seccadelerin üzerine bile 3 KUTSAL MESCİDİ ÇİZİYOLAR;KABE Yİ, MESCİD İ NEBEVİ Yİ ve BU KUBBETÜS SAHRA YI
yani o kadar çok inandırmışlarki kime sorarsam sorayım mescidi aksa diye bana kubbetüs sahra yı gösterir​

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
maalesef yahudiler de kutsal değerlere saygı bakımından atalarımızın gösterdiği hakkaniyetin 1000 de 1 ini bumak mümkün değil.Amaçları açık Süleyman Tapınağını yeniden inşa etmek ...Kapısında İsrail askerlerinin denetim yaptığı 50 yaşından genç Müslümanların ibadet etmesine bile izin verilmediği bu can parçamızın tez zamanda İslam topraklarına katılması Rabbim den naçizane dileğimdir.

amin kardeşim
MEVLAM CÜMLEMİZE SAHABENİN,OSMANLININ İMAN AŞKINDAN VERSİN​

odtulu.seyma

Kayıtlı Kullanıcı
ben maille ulşatırıyorum
Allah razı olsun ablacım ::)

yalniz_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
ewt kardeşim ilk gördüğümde bende çok şaırdım sahip çıkmalıyız müminin ilk mescidine elimizden geldiği kadar yayalım inş allah razı olsun...

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum,
Yüce ALLAHUTEALA cc sizden razı olsun. Mescid-i Aksa ile Kubbetüs Sahra'nın farkı o kadar çığrından çıkmış durumda ki, Filistin ve Mescid-i Aksa'yı koruğunu söyleyen Hamas bile malesef logosunda bu yanlışı yapmakta :((

Selam ve dua ile...

OkanDemir

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum,
Yüce ALLAHUTEALA cc sizden razı olsun. Mescid-i Aksa ile Kubbetüs Sahra'nın farkı o kadar çığrından çıkmış durumda ki, Filistin ve Mescid-i Aksa'yı koruğunu söyleyen Hamas bile malesef logosunda bu yanlışı yapmakta :((

Selam ve dua ile...

Haklısınız kardeşim bende Halil Meşal in konuşmasını seyrettim arkasında Kubbetüs Sahra vardı.Yalnız Kubbetüs Sahra nın da biz Müslümanlar için mukaddes bir yer olduğunu Hacer ül Muallak ın Kubbetüs Sahra da bulunduğunu
hatırlatmak isterim ..Saygılarımla.

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Rahman ve Rahiym Allah'ın adıyla,
Kesinlikle haklısın kardeşim. Hem Mescid-i Aksa hem de Kubbetus Sahra bizim için çok önemli. Benim anlatmak istediğim İsrail'İn Mescid-i Aksa oyununa gelmemeliyiz! Çünkü;şuan da bu farkı bilen çok az kardeşimiz var malesef :(

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
haklısınız kardeşim bende halil meşal in konuşmasını seyrettim arkasında kubbetüs sahra vardı.yalnız kubbetüs sahra nın da biz müslümanlar için mukaddes bir yer olduğunu hacer ül muallak ın kubbetüs sahra da bulunduğunu
hatırlatmak isterim ..saygılarımla.

kubbetüs sahra da biz müslümanlar için çok önemli ama "o mescid i aksa değil"​

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
Rahman ve Rahiym Allah'ın adıyla,
Kesinlikle haklısın kardeşim. Hem Mescid-i Aksa hem de Kubbetus Sahra bizim için çok önemli. Benim anlatmak istediğim İsrail'İn Mescid-i Aksa oyununa gelmemeliyiz! Çünkü;şuan da bu farkı bilen çok az kardeşimiz var malesef :(

esselamü aleyküm
malesef....:(:(
işte bizim de görevimiz insanların beynine bu doğru olanı kazımak inşALLAH
Allah a emanet olunuz esselamü aleyküm dua ile​

mst2005

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkürler bilmeyenler için iyi bir anlatım olmuş Allah razı olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt