Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

...o...inciler...o... (1 Kullanıcı)

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
illallahgo8.gif

cicekliusttx2.gif

[size=+2]Cevahir varken pul neye yarar Aczini bilmeyen kul neye yarar Herkes bir yol tutturmuş gidiyor ama Mevlaya gitmeyen yol neye yarar[/size]

6gnhadis4iinp3.jpg

[size=+2]Sizden biriniz öfkelendiği zaman, hemen su bulsun ve o suyla abdest alsın ki; yürekteki öfke ateşini söndürsün (Hadis-i Şerif)[/size]

2004498237707268515fspo3.jpg

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
[size=+2]Birinin Allah (c.c) yolunda mucahidler safında durması. Allah katında altmış sene (nafile) ibadetten daha faziletlidir (Hadis-i Şerif) [/size]

2004456461252219420fscu7.jpg

[size=+2]Hakk Teala kulunu sevince ona belalar gönderir. Bu belalara sabreden kullarını da sever (Hadis-i Şerif)
Bir din kardeşinin, bir ihtiyacını giderenin Allah-u Teala kıyamet günün de yetmiş ihtiyacını giderir (Hadis-i Şerif)
[/size]

2004471385924879302fstr4.jpg

[size=+2]Eline gecmeyecek şeyi aramak en büyük beladır (Abdulkadir Geylani k.s)
Doğrusu çok şaşılıcak şey, Diller ne güzel söyluyor kalplerde biliyor. Fakat amleler aykırı düşüyor (Hasan Basri)
[/size]

2000146870118972105fsaa3.jpg

[size=+2]Hikmetin başı Allah (c.c) korkusudur (Hadis-i Şerif)
Şeytan sizin düşmanınızdır sizde onu düşman bilin (Ayet)
İbadet on kısımdır.dokuzu helal yemektir (Hadis-i Şerif)
[/size]

2004480805387369694fsai7.jpg

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
[size=+2]çile kapısından erişilecek dünyayı bilseydin yatağını yorganını satardın...(N.Fazıl Kısakürek)[/size]

2004427261929969832fswo6.jpg

[size=+2]Gerçekten güçlükle beraber kolaylık vardır.(İnşirah suresi-6)[/size]

cicekliusttx2.gif

esselamun aleykum :H

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
selamün aleyküm bende birkaç tane ekledim inşallah ...iznilizle rabbime emanetsiniz hayırla kalın

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm...ALLAHım her ikinizden de razı olsun...KUR'AN ve SÜNNET yolunda batıla karşı savaşanlar gibi mükafatlandırsın inşaallah...emeğinize sağlık...

ALLAHa emanet olunuz..selam ve dua ile...bu arada resimleri kopyaladım hakkınızı helal ediniz...hayırlı akşamlar...

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ELİNE GÖNLÜNE SAĞLIK ALLAH RAZI OLSUN RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm kardeşim. Emeğinize, gönlünüze sağlık olsun inşallah..Paylaştığınız hadisler ve sözler için teşekkürler..Rabbimiz c.c razı olsun paylaşımınız için..Bu vesileyle hoşgeldiniz tekrar... Acizane birkaç söz de ben eklemek istedim..Rabbimize emanetsiniz..Selam ve baki dua ile inşallah..:H

90.jpg

hayiryokturbh0.jpg

hzalibilgimf9.png

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm kardeşim. Emeğinize, gönlünüze sağlık olsun inşallah..Paylaştığınız hadisler ve sözler için teşekkürler..Rabbimiz c.c razı olsun paylaşımınız için..Bu vesileyle hoşgeldiniz tekrar... Acizane birkaç söz de ben eklemek istedim..Rabbimize emanetsiniz..Selam ve baki dua ile inşallah..:H

ve aleykum selam ve rahmetullah aliye kardeşim çok teşekkür ederim, hoşbuldum inş. özlemişim sizlerle bu güzel ortamda paylaşmayı.Allah razı olsun. katkılarınız için de sağolun. siz de emanet edilecek en güzel ve biricik yere emanetsiniz
selam ve muhabbetle...

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm...ALLAHım her ikinizden de razı olsun...KUR'AN ve SÜNNET yolunda batıla karşı savaşanlar gibi mükafatlandırsın inşaallah...emeğinize sağlık...

ALLAHa emanet olunuz..selam ve dua ile...bu arada resimleri kopyaladım hakkınızı helal ediniz...hayırlı akşamlar...

aleykum selam Rabbim razı olsun..amin sizleri bizleri cümlemizi yolundan ayırmasın inşaAllah.
siz de O'na emantsiniz. helal olsun kardeşim ne demek,
selam ve dua ile...:H

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt