Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

''O'' AN (1 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici

Birleşik Devletler'in Wyoming Eyaleti'nde bir ipekkuyruk kuşu, yabani elma ağacının uç dallarından birinde kopardığı meyveyi havaya fırlatıp uygun konuma getirdikten sonra yutmak üzere. Yerel gazete the Sheridan Press'ten Ryan Brennecke, uzaktan ve olabildiğince hızlı örtücü ayarıyla ancak bu kadarını elde edebiliyor. Ama yine de normal gözle yakalanamayacak bir zaman diliminde gerçekleşen 10 tam puanlık aletli jimnastik ve akrobasi kombinasyonunu, birleşimini bizlere gösterebiliyor.

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ''O'' AN

S.A ÇOK GÜZEL BİR GÖRÜNTÜ.ELİNE SAĞLIK.AMA EKLEYEMİYORUM RESİM SİNİR OLUYORUM.:mad::mad:

Kaan Erdem

Yönetici

A.S ALLAH CC RAZI OLSUN..SELAM VE DUA İLE...BU RESİM EKLEME KONUSUNDA BİR FORUM HAZIRLAYACAĞIM...ALLAH CC EMANET OLUN........

meftun61 yazdı:
S.A ÇOK GÜZEL BİR GÖRÜNTÜ.ELİNE SAĞLIK.AMA EKLEYEMİYORUM RESİM SİNİR OLUYORUM.:mad::mad:

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

KAAN ERDEM yazdı:
A.S ALLAH CC RAZI OLSUN..SELAM VE DUA İLE...BU RESİM EKLEME KONUSUNDA BİR FORUM HAZIRLAYACAĞIM...ALLAH CC EMANET OLUN........

meftun61 yazdı:

SAĞOLASIN KAAN YA BEN KAFAYI YEMEDEN AÇSAN İYİ OLUR.ZATEN ADIM BECERİKSİZE ÇIKTI VALLA.

Kaan Erdem

Yönetici

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt