Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Nuhun Gemisindeki çocuklar .. (1 Kullanıcı)

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Yaz okulundaki öğrenci gurplarımdan biri kendine bu ismi verdi .. NUHUN GEMİSİNDEKİ ÇOCUKLAR ..
Bu çocuklarla bir yarışma düzenledik .. yarışma konusu .. EFENDİMİZE HZ. MUHAMMED'E SAV. MEKTUP ...
Konu başlığı bu idi . bakın neler yazmış .. ben okurken gözlerim doldu sizle paylamşak istedim ..

SEVGİLİ PEYGAMBERİM ,
sevgili peygamberim,seni çok seviyorum,seni çok özledim ...senin bize yaptıklarını nasıl ödeyebilirim acaba .
keşke sen burda olsaydın,keşke üzüntülerini paylaşabilseydim..
senin doğduğun ve öldüğün yerleri gezebilsyedim ..
senin o yaptığın konuşmanı (veda hutbesi) dinleyebilsyedim ..senin o gülen yüzünü,senin o üzgün yüzünü görebilseydim..
seninle birlikte müslümanlığı yayabilsyedim.. canımdan çok sevdiğim peygamberim ..

cansu 9 yaşında ..

CANIM PEYGAMBERİM .
seni göremedim ama sana inanıyorum..çünkü Allah var ve tekdir .senden sonra kıyamete kadar başka peygamber gelmeycek .kuranı kerim değişmeycek.sen cennetten bizi izliyorsun şu anda ..
sen bize islami öğrettin ,nasıl müslüman olunur onu öğretttin ..sen Allahın hem kulu hem elçisisin..
sen yılmaz bir peyagambersin . sen bizim peygamberimizsin ..

melih 9 yaşında ..

GÜZEL PEYGAMBER HZ. MUHAMMED
Efendim ,keşke ben sizinle doğup sizinle ölse idim ..sizinle birlikte savaşmayı çok isterdim .. sizinle yaşamak çok güzel olurdu..ama keşke daha çok yaşabilyediniz .sizinle beraber dolaşmak isterdim.. sevr mağarsında hz ebubekirle birlikte bende olmak istredim sizin yanınızda ..
acaba sizinle nezaman karşılasıcaz..
siz düşmanlara nasıl davrandıysanız bende büyüğünce öyle davranmaya ,çalışcam..
sizin yaptığınız güzel şeyleri yapıcam .. 5 vakit namaz kılcam ,oruç tutcam ..

mertcan 9 yaşında ..

ifadelere bakarmsınız .. nekadar samimi ,nekadar içten ,ve ne kadar doğal ..Bir mektup da siz yazsanız ?Duayla kalınız...

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyna aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve Berekatuhu.Ne mutlu kardeşlerimizi yetiştirenlere.Ne mutlu doğru yönde önderlik yapabilenlere.Selam olsun ilim ile amel edenlere.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt