Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

nerde olmak isterdiniz (1 Kullanıcı)

nuurdan

Kayıtlı Kullanıcı
hayatta herkesin bir hedefi vardır kimi öğretmen kimi mühendis kimi doktor olmak ister.ama bazen herşey istediğimiz gibi yürümez zorda olsa istemediğimiz işleri yapmaya mecbur kalırız.sizlere soruyorum OLMAK İSTEDİĞİNİZ YER NERESİ?

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
S.a. Kardeşim..
Ben anaokulögretmeni olmak istemiştim hep...
Ama şimdi bi şirkein muhasebesini tutuyorum...
Hayat istedigim yerde degil, belkide hiç istemedigimizle sınıyor bizi...
Selam ve dua ile

nuurdan

Kayıtlı Kullanıcı
S.a. Kardeşim..
Ben anaokulögretmeni olmak istemiştim hep...
Ama şimdi bi şirkein muhasebesini tutuyorum...
Hayat istedigim yerde degil, belkide hiç istemedigimizle sınıyor bizi...
Selam ve dua ile

kardeşim kader işte bende hep hemşire olmak isterdim amma şimdi bir mağazanın satış müdürüyüm

kasirga5274

Kayıtlı Kullanıcı
Ben subay olmak istemişimdir hep...Aslında imkanımda vardı olmak için....ama babam kabul etmedi...İçimde bir tek subaylık kalmıştır....:a09:

terazi&terazi

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba güzel insanlar ben hep herşeyin hayırlısını istedi rabbimden ve hamd olsunki şahsım için hepte öle oldu bir iş sahibi değilim ama karnımı doyuracak evime ekmek götürecek aç ve açıkta kalmayacak bir işte çalışıyorum.dini vecibelerimi çok fazla yerine getiremesemde rabbim yine hamd olsunki taşıyamayacağım yükler vermiyor.Ve yine şükürler olsunki ben sıkıştığımda rabbim hep yetişiyor.sağlıcakla sıkıntısız günlerde olun inşallah.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt