Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

nerde olmak isterdiniz (1 Kullanıcı)

nuurdan

Kayıtlı Kullanıcı
hayatta herkesin bir hedefi vardır kimi öğretmen kimi mühendis kimi doktor olmak ister.ama bazen herşey istediğimiz gibi yürümez zorda olsa istemediğimiz işleri yapmaya mecbur kalırız.sizlere soruyorum OLMAK İSTEDİĞİNİZ YER NERESİ?

CANAN25

Kayıtlı Kullanıcı
Şu an tek bir yerde olmak istiyorum o da mezarda............

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
Şu an tek bir yerde olmak istiyorum o da mezarda............

:( demek bu kadar çıkmazdasınız hatırladım sizi daha önceki konulardan dvm etmekte sanırım problemleriniz Allah c.c. yardımcınız olsun Allah sizi feraha çıkarsın(amin)

eY sEvGiLi

Kayıtlı Kullanıcı
öğretmen olmayı cok isterdim ama olmadı liseden sonra bırakmak zorunda kaldım nasipte yokmus demek:(ama suanda bir suyun kenarında oturup kendimle yüzleşmek isterdim...saatlerce tek kalıp beynimdeki soru işeretlerini suya bırakıp geri dönmek..ve yeni bir sayfa acmak..

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
Cihad Beldelerinden Birinde.....

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
ben dr olucam insaallah mezuniyetime 3 dersim kaldi.. ama asil nerdemi olmak isterim? soylim ... su an bol bol gezmek , peygamberin dogdugu yerleri gormek hac yani , evliyalarin turbelerini ziyaret etmek ,camiileri gezmek bol bol dua etmek tevbe etmek isterim.. insanlara yardim elini uzatabilmek bunlar benim ici onemli yoksa baska biseyin onemi yok benim icin ...Allah hepimize imanla ruh teslim etmeyi nasip etsin insaallah..

nuurdan

Kayıtlı Kullanıcı
ben dr olucam insaallah mezuniyetime 3 dersim kaldi.. Ama asil nerdemi olmak isterim? Soylim ... Su an bol bol gezmek , peygamberin dogdugu yerleri gormek hac yani , evliyalarin turbelerini ziyaret etmek ,camiileri gezmek bol bol dua etmek tevbe etmek isterim.. Insanlara yardim elini uzatabilmek bunlar benim ici onemli yoksa baska biseyin onemi yok benim icin ...allah hepimize imanla ruh teslim etmeyi nasip etsin insaallah..

hayırlısı kardeşim umarım gönlündeki herşeyi gerçekleştirirsin

apo001

Kayıtlı Kullanıcı
öğretmen

öğretmen

esselamü aleyküm........bende öğretmen olmayı çok isterdim.ama malesef olmadı.hala içimde bi yara bu mesele...demek nasipte başka şeyler varmış..olsun biz ondan gele herşeye razıyız..eğer o hayrımızı istemişse.elbette bi çıkış kapısı açar.zaten ona inanmasaydımm bu dünyada yaşamazdım bile..nese şu anda olmak istediğim hiç bişiey olamadım...S<ABIR.. bakalım......

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt