Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

......neden????? (1 Kullanıcı)

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM.

Bir gün alimin birine sormuşlar
-Çocuklar neden bu kadar güzel ve temiz olur?
O zat hemen cevap vermiş.
-Günahsızlar temiz ve güzel olur. selametle.B)B)B)B)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM.

Bir gün alimin birine sormuşlar
-Çocuklar neden bu kadar güzel ve temiz olur?
O zat hemen cevap vermiş.
-Günahsızlar temiz ve güzel olur. selametle.B)B)B)B)

VE ALEYKÜM SELAM DOĞRU SÖYLEMİŞ ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM RABBİME EMANET OLUN SAĞLICAKLA KALIN

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
seninde hayırlı gecelerin olsun kardeşim.
gecen hayr olunca gündüzünde hayr olur inş.eeee dogru söze ne denirki ? HA UNUTMADAN AVARTARIN GÜZEL OLMUŞ:evet
RABBIMA EMANET OL.
KASIM ABİM SAĞOLASIN ALLAH RAZI OLSUN...BU ARALAR Kİ DUYGULARIMI ANLATIYOR BU AVATAR...PEK GİRMİYORUM BU ARALAR SİTEYE FARKINDAYSAN GİRSEMDE BİŞEYLER YAZMIYORUM....:gulegule

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
KASIM ABİM SAĞOLASIN ALLAH RAZI OLSUN...BU ARALAR Kİ DUYGULARIMI ANLATIYOR BU AVATAR...PEK GİRMİYORUM BU ARALAR SİTEYE FARKINDAYSAN GİRSEMDE BİŞEYLER YAZMIYORUM....:gulegule

HAYIR OLSUN KARDEŞİM BİR SIKNTINMI VAR.EGER ÖZEL DEGİLSE BUYUR PAYLAŞALIM.DERDİNE ELİMİZDEN GELDİGİNCE ORTAK OLMAYA ÇALIŞALIM.YOKLUGUNU FARK ETTİM AMA SIKINTIN OLDUGUNU BİLMİYORDUM.SELAMETLE.

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
ZATEN BİRKAÇ GÜNDÜR ÇOK HASTAYDIM DAHA BU AKŞAM KENDİME GELDİM...BİRAZ DA SIKINTI VAR İÇİMDE SEBEBİNİ BİLMİYORUM.AMA GALİBA BENİM ÇOKKKKK DUAYA İHTİYACIM VAR...BU SIKINTILARIMDAN KURTULMAM İÇİN RABBİM BANA YARDIM ETSİN İNŞALLAH...

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
ZATEN BİRKAÇ GÜNDÜR ÇOK HASTAYDIM DAHA BU AKŞAM KENDİME GELDİM...BİRAZ DA SIKINTI VAR İÇİMDE SEBEBİNİ BİLMİYORUM.AMA GALİBA BENİM ÇOKKKKK DUAYA İHTİYACIM VAR...BU SIKINTILARIMDAN KURTULMAM İÇİN RABBİM BANA YARDIM ETSİN İNŞALLAH...

geçmiş olsun kardeşim.inan üzüldüm.RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN. sıkıntı bazen bendede olur.hemen bir yerlere gider onu atmaya çalışırım.
bak ben örnegin 6 yıldır fethiyeden dışarıya çıkamıyom.akrabalarım o yüzden hep fethiyeye gelirler.neden dersen "BU DA BANA İMTİHAN."
başka bir zaman sana söz bu konuyu sana anlatırım .RABBİM içindeki sıkıntıları gidersin,kalbine huzur versin.günlerin aydın ve sevinçli olsun inş.selametle.

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
geçmiş olsun kardeşim.inan üzüldüm.RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN. sıkıntı bazen bendede olur.hemen bir yerlere gider onu atmaya çalışırım.
bak ben örnegin 6 yıldır fethiyeden dışarıya çıkamıyom.akrabalarım o yüzden hep fethiyeye gelirler.neden dersen "BU DA BANA İMTİHAN."
başka bir zaman sana söz bu konuyu sana anlatırım .RABBİM içindeki sıkıntıları gidersin,kalbine huzur versin.günlerin aydın ve sevinçli olsun inş.selametle.
ALLAH RAZI OLSUN KASIM ABİM..NE OLUR DUA ET BANA...ŞU MADDİ SIKINTIM HERNEYSE DE HİÇ DEĞİLSE MANEVİ SIKINTILARIMI ATIP RABBİME DAHA ÇOK YÖNELMEM İÇİN DUA ET NE OLUR...:gulegule

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
-DUA BÜYÜKLERİN DUASI OLSUN.
-O AK SAKALLI GÖZÜ YAŞLI HAKK AŞIKLARININ DUASI OLSUN.
-AGZI BAGLI TERTEMİZ SABİLERİN DUASI OLSUN.
-SEHER VAKTİ HAKK HAKK HAKK DİYEN DİLLERİN DUASI OLSUN.
-GÖNLÜN HUZUR CEBİN PARAYLA DOLSUN.
-YÜZÜ GÜLEÇ,DİLİ TATLILAR SENİ BULSUN.
-KASIM ABİNİN DUASIDA, RABBİMİN KATINDA KABUL OLSUN.
-AMİN AMİN AMİN.SELAMETLE.

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
DUA BÜYÜKLERİN DUASI OLSUN.
O AK SAKALLI GÖZÜ YAŞLI HAKK AŞIKLARININ DUASI OLSUN.
AGZI BAGLI TERTEMİZ SABİLERİN DUASI OLSUN
SEHER VAKTİ HAKK HAKK HAKK DİYEN DİLLERİN DUASI OLSUN
GÖNLÜN HUZUR CEBİN PARAYLA DOLSUN.
YÜZÜ GÜLEÇ,DİLİ TATLILAR SENİ BULSUN.
KASIM ABİNİN DUASIDA RABBİMİN KATINDA KABUL OLSUN.
AMİN AMİN AMİN.SELAMETLE
AMİN AMİN AMİN KASIM ABİM SAĞOLASIN...PARADA PULDA GÖZÜM YOK...BEN RABBİME DAHA ÇOK YAKIN OLMAK İSTİYORUM ANCAK BUDUR BENİM KURTULUŞUM İNŞALLAH...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt