Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Neden Evlenmiyor ? (1 Kullanıcı)

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Bu siteyi internetten okunması gereken duaları araştırırken yani biraz dolaylı yollardan (büyük bir tevafukla) keşfettim.Öğrenmek istediğim birkaç dua vardı ve bu sitede onlara ulaşınca hemen sıkkullanımlara ekledim siteyi. Hergün İşime sıkkullanımlara eklediğim duaları okuyarak başladım. Duaları okudukça ezberlemeye başladım ve bu yol beni çok mutlu etti. Tavsiye ederim.15-20 dk mı almıyor.Mesela AMENER RASÜYÜ BURADAN ÖĞRENDİM. Sonra Gün içerisnde sitede gezindim. Bazı başlıklar ilgimi çekiyordu ama üyelik istiyordu site. Ben de ,sizin bu cümlelerinizin sebebi ziyaretime tercüman olduğu için cani gönülden düşüncelerinize katılıyor ve üyeliğime sebep olarak gösteriyorum.
Bunun dışında huzur buluyorum.Bu siteye girdiğim her gün farklı kişilerin ama ortak noktaları islam olan kişilerin farklı percerelerden baktığını görüyorum ve bu bana büyük haz veriyor.Paylaşımlar içten ve samimi geliyor .Herkes Ümmeti Muhammedi dualarına dahil ediyor. Peygamberimiz de (s.a.v) ümmeti ümmeti ümmeti diyordu herzman.Unutmamak lazım.Yüce RABBİM cümlemizi kendine layık kul Peygaberimize layık Ümmet eylesin inş. HAYIRLI RAMAZANLAR DUANIZI ESİRGEMEYİN LÜTFEN BU GÜZEL AYDA

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt