Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

NEDEN DÜNYA İŞLERNE BU KADAR ÖNEM VERİYORUZ? (1 Kullanıcı)

jadenil

Kayıtlı Kullanıcı
sevgili kardeşlerim bazen düşünüyorumda dünya işlerine o kadar dalıp gidiyoruz ki bu dünyaya niçin geldiğimizi untuyoruz hatta ölüceğimizi bile mesela bugün düşünelim ben dün ne yaptım diye ben bakıyorum da kendime ahiret için hiç bişey yapmamışım bi günüm daha böle geçti ve zaman böle çabuk akıp giderken ve bizi sonsuz bir hayat beklerken daha ne yi bekliyorum ya da neyi bekliyoruz ALLAHIM SEN HERZAMAN YANIMIZDA OL VE DÜNYADA DA AHİRETTE DE BİZE İYİLİK VER...

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı
RE: NEDEN DÜNYA İŞLERNE BU KADAR ÖNEM VERİYORUZ?

amin kardeşim.

Her ik dunya içinde çalışmak gerekıyor.Tabi dunyevi işler ağır basıyor gunumuzde

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı

Amşn kardeşim dediğin gibi

ÖLMEYECEĞİMİZİ SANIYORUZ. AZRAİL A.S. TOKADI VURUNCA AKLIMIZ BAŞIMIZA GELECEK AMA O ZAMANDA ÇOK GEÇ OLACAK. ALLAH MUHAFAZA. RABBİM BİZLERİ AFFEYLESİN. TEFEKKÜR ETMELİYİZ. ALLAHA EMANET OLUN

elzem

Kayıtlı Kullanıcı

hiç ölmeyecekmiş gibi helal yollardan dünya için
yarın ölecekmiş gibi de ahiret için çalışalım.RABBİM sizden de razı olsun

hiraa

Kayıtlı Kullanıcı

Evet kardeş gerçekten haklısın.Sürekli tefekkür gerekiyor.Rabbim her dakikamızı O 'nun Rızasında geçirmeyi nasip etsin""ÜÇ GÜNLÜK DÜNYA İÇİN GAYRET ÜSTÜNE GAYRET EBEDİ HAYAT İÇİN GAYRET YOK HAYRET!!!....SELAMÜN ALEYKÜM..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt