Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Neden ben deme sakın (1 Kullanıcı)

SANANEBEY

Kayıtlı Kullanıcı
Arthur Ashe'den...

Efsane Wimbledon'un ilk zenci şampiyonu Arthur Ashe kan naklinden kaptığı AIDS'den ölüm döşeğindeydi.
Dünyanın her köşesindeki hayranlarından mektuplar yağmaktaydı. Bunlardan bir tanesi şöyle soruyordu:
- Tanrı böylesine kötü bir hastalık için neden seni seçti?
Arthur Ashe cevap verdi:
- Tüm dünyada 50 milyon çocuk tenis oynamaya başlar. 5 milyonu tenis oynamayı öğrenir. 500 bini profesyonel tenisçi olur, 50 bini yarışmalara girer, 5 bini büyük turnuvalara erişir, 50'si Wimbledon'a kadar gelir,
4'ü yarı finale, 2'si finale kalır. Elimde şampiyonluk kupasını tutarken
Tanrı'ya 'Neden ben?' diye hiç sormadım. şimdi sancı çekerken, Tanrı'ya nasıl 'Niye ben' derim?

Mutluluk insanı tatlı yapar. Başarı ışıltılı...
Zorluklar güçlü... Hüzün insanı insan yapar, yenilgi mütevazı...
ALLAH á asla 'Neden ben?' diye sormayın.

ne olacaksa olur.

Saygilar....

(alinti)

imported_zeynep_ik

Kayıtlı Kullanıcı
bu benim çok sevdiğim bir yazı...dönüp dönüp okuyabilirim tesekkür ederim böyle içten bir paylaşımda bulunduğunuz için...bazen iyikide biziz demelisini öğrenmeliyiz....biz değiliz bilen,kadir olan ....sizin hayır bildiklerinizde şer,şer bildiklerinizde hayır vardır onu siz bilemezsiniz ben bilirim demiş rabbim...sadece yüce allah bilir...

imported_zeynep_ik

Kayıtlı Kullanıcı
bu benim çok sevdiğim bir yazı...dönüp dönüp okuyabilirim tesekkür ederim böyle içten bir paylaşımda bulunduğunuz için...bazen iyikide biziz demelisini öğrenmeliyiz....biz değiliz bilen,kadir olan ....sizin hayır bildiklerinizde şer,şer bildiklerinizde hayır vardır onu siz bilemezsiniz ben bilirim demiş rabbim...sadece yüce allah bilir...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt