Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

nebiler,veliler,büyük zatlar (1 Kullanıcı)

ağbet

Kayıtlı Kullanıcı
bismillahirrahmairrahim

bildiğiniz yada sevdiğiniz zatları paylaşmanızı bekliyorum.

ben benim sevdiğim BEHLÜL DANA'dan başlamak istiyorum.

Hak âşığı. Çok tanınmış evliyâdan biri.Hârûn Reşîd'in kardeşi olduğuna dâir rivâyetler vardır. Hârûn Reşîd'e nasîhat verirdi. Herkese ders olacak hikmetli sözleri çok meşhûrdur. 805 (H.190) senesi Bağdât'ta vefât etti.

ismailbasarir

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum.
Veysel Karani ve Hz.Hamza.ikiside çok büyük bir zat.birini uhud da şehit verdik biri de Peygamber efendimizin aşığı annesi için yapmayacağı şey olmayan....

ismailbasarir

Kayıtlı Kullanıcı
bize ayıracak 5 dakikanız varmı?

bize ayıracak 5 dakikanız varmı?

selamun aleykum.arkadaşlar siteye daha yeni üye oldum.yeni konu yazmayı bilmiyorum buraya yazdım.yanlış deildir inşaallah.sizinle birşey paylaşmak istiyorum...
öğrenciyim.lise 1 öğrencisi.çok zor şartlarda anadolu lisesi kazandım.yılmadım.ezilen olsakda...huzuru başka yerlerde aramadım.namaz kılmakla,ibadetlerim yapmakla huzur buldum.
1 fatiha 3 ihlası şerif okurmsuunuz bana ? okumayanların canı sağolsun.Allah yardımcınız olsun kardeşlerim...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt