Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ne yazıkki yanlış anlaşıldım (1 Kullanıcı)

alperen123

Kayıtlı Kullanıcı
ne yazıkki yanlış anlaşıldım ama hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim herkeze yolunda başarılar....:a33:

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
ne yazıkki yanlış anlaşıldım ama hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim herkeze yolunda başarılar....:a33:
selamün aleyküm kardeşim.açmış olduğunuz konuları okudum.sanal alem yanlış anlaşılmaya müsait bir ortam;)sıkmayın canınızı.sitede soru sormak yasak olduğu için kardeşlerimiz sorunuza cevap vermemişlerdir.veya siz kendinizi ifade edemediniz.hayırlı güzel paylaşımlarla burda olmanız dileğiyle......

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim.öyle düşünmeyin kardeşim.kardeşiminde dediği gibi burda soru sormak yasak olduğu için cevap alamamışsınızdır.ama yanlış anlaşılma gibi bir durumunuz yok öyle düşünmeyin.veda gibi olmuş ama burası gerçekten çok güzel bir site ve biz sizin gibi kardeşlerimizin burda olmasını hep isteriz.ALLAHA emanet olun.

alperen123

Kayıtlı Kullanıcı
çok sağolun kardeşim yok veda değil ama bu şekilde tanışamak birz tuhaf oldu yazdığım konular benim düşüncelerim değildi zaten sadece bir kaynaktan alıntı yapmıştım.bende inançlı biriyim elhamdürillah ama tepkilerde normal tabikide sizlerle tanıştığıma çok sevindim ilğiniz için teşekkür ederim.selametle...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt