Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ne kadar müslümaniz (1 Kullanıcı)

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
İLK EMRİ " OKU " OLAN , " İKİ GÜNÜ EŞİT OLANI ZARARDA " İLAN EDEN BİR DİNE İNANDIĞINI İDDİA EDENLER ,
İÇKİ TÜKETİMİNDE DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ ,
SİGARA TÜKETİMİNDE AVRUPA BİRİNCİSİ ,
RÜŞVET VE YOLSUZLUKTA DÜNYADA 8. SIRADA GELEN ,
HALKI MUTSUZ ÜLKELER ARASINDA İLK BEŞTE ,
ENFLASYON'DA DÜNYA İKİNCİSİ
GÜNDE 16,2 TRİLYON LİRA FAİZE VEREN, TOPLANAN VERGİNİN % 66'SI İÇ BORCA GİDEN ,
SOSYAL GÜVENDE OECD ÜLKELERİ ARASINDA SONUNCU ,
ÇOCUK İŞÇİ ÇALIŞTIRMADA DÜNYADA DÖRDÜNCÜ ,
200. 000 SOKAK ÇOCUĞU OLAN ,
BİRBİRLERİNE GÜVEN DUYMADA SONDAN İKİNCİ OLAN ,
SON ÜÇ YILDA UYUŞTURUCU KULLANIMINDA % 350 ARTIŞ OLAN ,
GÜNLÜK 66 MİLYON EKMEK ÜRETİLEN TÜRKİYE'DE 12 MİLYONUNUN İSRAF EDİLDİĞİ ,
400.000 'DEN FAZLA KAHVEHANE'NİN BULUNDUĞU ,
" PARA BİRİMİ EN DÜŞÜK ÜLKE " OLARAK 2000 YILINDA GUİNESS REKORLAR KİTABINA GİREN ,
AHLAKI YAPISI ÇÖKMÜŞ : MARDİN MİDYAT'TA 12 YAŞINDA KIZA TECAVÜZDEN ARALARINDA YÜZBAŞI, ŞUBE MÜDÜRÜ , OKUL MÜDÜR YARDIMCISI ,VEZNEDAR ,MEMUR...OLAN YAKLAŞIK 30 KİŞİ TUTUKLANIR.
BÖYLE BİR TOPLUM NE KADAR MÜ'MİN OLABİLİR ... ?

"EY İMAN EDENLER ! ALLAH'A VE RESULÜNE (YENİDEN) İMAN EDİN, ALLAH'TAN KORKUN ...! " (Nisa: 136)

erzcn_24

Kayıtlı Kullanıcı
Listeye Bakarsak Bu ulkeden kaçmamız lazım :=))

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
Devletin sucu olduğu kadar Bizlerinde sucu var...
evet.eğer ortada böyle bir sonuç varsa bu sadece devletin ya da onun bunun suçu değildir.bu suç hepimizin.
müslümanlığı yaymak için hizmetlerimizi arttırmak şarttır.Rabbimiz bu yolda cihat eden tüm kardeşlerimizin yardımcısı olsun.

erzcn_24

Kayıtlı Kullanıcı
Amin..Bir vatandaş olarak cok şey yapabiliriz ...En azından Türk Aile yapısına uymayan (Sacma Tv Dizilerini İzlemeyin İzlettirmeyin) her bolumunde Alkolu sofralarında gosteren Tek amaçları 3-5 reyting uğruna sacma sapan işlere karışan Ahlak Çöküşünü hazırlayan nedenlerden biri bunlar değilmi....

pisiko_212

Kayıtlı Kullanıcı
genelde islamiyet ülkemizde bayramlarda ve ramazanda hatırlanır.Bazıları cuma günleri de hatırlar.Geri kalan kısımlarda nasılsa inanıyorum affedilirim ya da yaşlanınca kılarım namazımı mantığı güdülür.

Allah sonumuzu hayır etsin inşallah

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
genelde islamiyet ülkemizde bayramlarda ve ramazanda hatırlanır.Bazıları cuma günleri de hatırlar.Geri kalan kısımlarda nasılsa inanıyorum affedilirim ya da yaşlanınca kılarım namazımı mantığı güdülür.

Allah sonumuzu hayır etsin inşallah
maalesef kardeşim.laf ta hepimiz müsklümanız.ama gerçeğe bakılırsa ve bu müslümanım diyenlerin arasından münafıklar çıkartılırsa geriye ne kadar hakiki müslüman kalır acaba.??

Werda

Kayıtlı Kullanıcı
EY iMAN EDENLER, iMAN EDiN!!! iMAN EDiN!!! iMAN EDiN!!!!

:( Ne kadar müslümaniz? Acaba hala müslümanmiyiz? Önce kendimize bir soralim. Hepimizin cevabi ayniysa buyrun hep beraber Elhamdulillah, elhamdülillah, elhamdülillah ama sözde kalmasin insALLAH...
Hiç kimse bana kizmasin buna kizmaya kimsenin hakki yok zaten. Bu cumhuriyet ise, eger bu demokrasi ise, insan haklari bu ise ve bunlara sebep oluyorlar ise, BEN HiCBiRiNi iSTEMiYORUM! SERiAT iSTiYORUM! SERiAT iSTiYORUM! SERiAT iSTiYORUM!!!

Selam, dua, dua, dua ve hep dua ile insALLAH...

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
En Büyük Hatamız hala bu tür sonuçların oluşmasının ana nedeni olan beşeri sistemle yönetilen ülkelere islam devleti dememiz.

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
çok acı verici bir tablo ablacım malesef..
ne zaman bilinçlenicez toplum olarak nasıl bir sona yaklaşıyoruz böyle..
şimdi böyle yaşadığımız dünya, bizden sonra çocuklarımız torunlarımız neler görücek ya da görebilecek mi...
Rabbim yardımcımız olsun şaşırtmasın yolundan ayırmasın inşaallah...
bir kişinin bilinçlenmesi bile bu dönemde çok önemli, hayrolsun sonumuz..
selam ve dua ile:a03:

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
Amin..Bir vatandaş olarak cok şey yapabiliriz ...En azından Türk Aile yapısına uymayan (Sacma Tv Dizilerini İzlemeyin İzlettirmeyin) her bolumunde Alkolu sofralarında gosteren Tek amaçları 3-5 reyting uğruna sacma sapan işlere karışan Ahlak Çöküşünü hazırlayan nedenlerden biri bunlar değilmi....
evet.zaten müslüman bir ailenin evinde tv bulunması ne kadar doğru ki

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
EY iMAN EDENLER, iMAN EDiN!!! iMAN EDiN!!! iMAN EDiN!!!!

:( Ne kadar müslümaniz? Acaba hala müslümanmiyiz? Önce kendimize bir soralim. Hepimizin cevabi ayniysa buyrun hep beraber Elhamdulillah, elhamdülillah, elhamdülillah ama sözde kalmasin insALLAH...
Hiç kimse bana kizmasin buna kizmaya kimsenin hakki yok zaten. Bu cumhuriyet ise, eger bu demokrasi ise, insan haklari bu ise ve bunlara sebep oluyorlar ise, BEN HiCBiRiNi iSTEMiYORUM! SERiAT iSTiYORUM! SERiAT iSTiYORUM! SERiAT iSTiYORUM!!!

Selam, dua, dua, dua ve hep dua ile insALLAH...
dediklerinize katılıyorum kardeşim.
müslümanım diyen bir ülke böyle ise müslümanlığı kabul etmeyen ülkelerden ne farkımız kalıyor

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
çok acı verici bir tablo ablacım malesef..
ne zaman bilinçlenicez toplum olarak nasıl bir sona yaklaşıyoruz böyle..
şimdi böyle yaşadığımız dünya, bizden sonra çocuklarımız torunlarımız neler görücek ya da görebilecek mi...
Rabbim yardımcımız olsun şaşırtmasın yolundan ayırmasın inşaallah...
bir kişinin bilinçlenmesi bile bu dönemde çok önemli, hayrolsun sonumuz..
selam ve dua ile:a03:

bu konuda bizlere büyük sorumluluklar düşüyor.her birey kendine çeki düzen verse toplumda bir sorun kalmaz ama bizler kendimiz birşey yapmadan yapılmasını gerkeni hep başkasından bekliyoruz.tek başıma ne yapabilirim düşüncesi var hala herkeste.
bu düşünceden ne zaman kurtulursak o gün herşey için büyük adımlar atılmış olacaktır.
selam ve dua ile ablacığım.Rabbbim e emanetsin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt