Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ne düşünüyorsunuz ? (1 Kullanıcı)

Nur-u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Gerçekten bu konuda ne düşündüğünüzü çok merak ediyorum?son yıllarda küresel güçleriyle ilgili çok yazı okuyorum ve dehşete kapılıyorum .

Kaan Erdem

Yönetici
Gıda, iklim , tarım, çevre, hayvancılık ve bir çok noktada hangi ülke geri kalır ve bağımlı olursa asıl çöküş halk ve ülkeler için o zaman olur.

Tüketim yüksek üretim yoksa bunların olma olasılığı bile şaşırtmamalı, hepsi birbirine zincirleme bağlı kök nedenler.

Dünya iflasın eşiğinde olmasa bile bir çok anlamda zaten çöküşte, ALLAH yardımcımız olsun, fırsat vermesin.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Maalesef üretim terkedildi ve tüketim toplumu olduk...
Üretim yapan her zaman kazanır
İsraf terkedilmeli ve tasarruf yapılmalı
Dünya kuruldugundan bu yana Rahmani ve şeytani güç karşı karşıya...
Onların bir planı varsa Rabbimiz in de bir planı var...
Bize verilen kulluk ve insani görevimizi yerine getirmeli tam olarak ama Allah'ın işine karışmamak gerek...
Rabbim her türlü ahirzaman fitne ve fesadından bizleri muhafaza eyleye inşallah ? Aminn

Nur-u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Aminnn...Onların bir planı varsa Rabbimin de bir planı var elbette..korkunç seneryolari okurken yüreğimi serinleten ayet .

Ve iz yemkuru bikellezine keferu li yusbituke ev yaktuluke ev yuhricuk ve yemkurune ve yemkurullah, vallahu hayrul makirin.

Gerçeği yalanlayan nankörler, seni tutuklamak, öldürmek veya sürgün etmek için plan yapıyorlardı. Onlar plan yaparlarken, Allah da plan yapıyordu. Allah, plan yapanların en hayırlısıdır.​

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt