Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

nasipliden (1 Kullanıcı)

nasipli

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ben yeni aranıza katıldım büyük imtıhanım var siz mümin kardeşlerimden dua istiyorum eşimle sıkıntılarım var ve beni hiç anlamıyor ve bu giddikçe içinden çıkılmaz hal aldı ve geçenlerde beni dövdü ve ben artık buna tahammül edemıyorum sizden dua beklıyorum dua edın inş selam ve dua ile

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam kardeşim.Hoşgeldiniz öncelikle allah yar ve yardımcınız olsun.Sabır versin size.Eşinizede akıl fikir...İnşallah sorunlarınız hallolur.Felaha kavuşmanız temennisi ve duası ile.Rahmana emanet olunuzB)

zencefil_1109

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim hoş geldiniz.RABBİM yar ve yardımcınız olsun RABBİM hayırlı geçimler versin inşaALLAH selametle kardeşim...

gumus_89

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yardımcın olsun kardeşim, umarım eviniz huzurla dolar, tüm sıkıntılarınız geride kalır,,, dualarım sen ve senin gibi tüm kardeşlerimle inşallah.

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam kardeşim
hoşgeldin üyeliğin hayırlı olsun..Allah yardımcın olsun inşaallah sonu hayır olur Rabbim sabır versin...amin
selam ve dua ile kalın...

sarmasik

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldin kardeşim...
Rabbim yardımcın olsun,huzurlu ve hayırlı ömürler nasip etsin inşallah...

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Vealeykümselam, hoşgeldin kardeşim.
Yaşadıklarınıza çok üzüldüm.
Allah yardımcınız olsun...

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam kardeşim hoşgeldiniz alahım yardımcınız olsun inşallah eşiniz biran önce doğru yolu bulur ve yaptıklarından pişman olur eşiniz için bol bol dua edın selametle

hk8506

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam kardeşim
Rabbim hayırlar verir inşallah
sizi de eşinizi de inşallah bu sıkıntılardan en kısa zamanda kurtarır
Rabbim en doğru yolu eşinize de gösterir inşallah
selametle kalın....

YARALI KAPL

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm allah yardımcın olsun kardeşim inşallah en yakın zamanda sıkıntılardan kurtulursun eşin inşallah hatasını anlar mutlu huzurlu ve hayırlı bir yuvaya döner eviniz rabbim çok büyük sabret yuva kurrmak çok zor yıkmak çok kolay allah sabır versin selam ve dua ile allah yar ve yardımcın olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt