Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

NASİP KADER olduğuna inanmayan birine YARDIM (1 Kullanıcı)

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm kardeşlerim çok sevdiğim bir yakınım için yardım istiyorum kendisi 33 yaşında erkek aslında çok ahlaklı terbiyeli çalışkan evine bakan dürüst biri allahada inanıyor fakat nasip kader dedikmi aramızda sorun çıkıyor yok öyle bişey diye mesela çalışırsan kazanırsın deyip itiraz ediyor biz dua ettiğimiz zaman nasıl yardımcı olabilirim bu kardeşime lütfen ayetlerle nasıl yardımcı olurum bana yardım edermisiniz şimdiden allah razı olsun :)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
zengin bir ailenin evladı olabilirdi hatta babası bu çocuk saf beceremez patronluk deyip cebine para koyardı :D

çok ince bir konu forumumuzda eskisi gibi değil gelen çıkan az gören size yardım edebilecek birisi inşaALLAH görür ama bazı konuları araştırırken çok dikkatli olmak lazım peygamberimizin s.a.v hadislerine muhalefet edenler var :( bu abi belki bu kişilerin birinden etkilenmiştir.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Nasip ve Kader konusu İMANİ meseledir...
Yani her şeyin Allah' dan geldiğine inanmak İMANIN 6 şartındandır...
Dikkat edilmeli...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt