Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

nasihatler (1 Kullanıcı)

merdiven

Kayıtlı Kullanıcı
Bu sabah televizyonda altı tıp öğrencisinin sınırı geçerken yakalandığını amaçlarınında kuzey ırak 'a geçerek yaralı pkk militanlarının tedavileri olduğunu izledim .Aklıma ister istemez şu geldi .Yarabbi pkk ya doktor yetiştiren tıp fakülteleri neden müslüman kızlara yasak ,her halde biz bu kafada gidersek nufusunun yüzde 99 müslüman olanbu topraklar üzerinde devlet müslümandan başka herkese hizmet edecek fakültelere giriş serbest se eğitim ve fikir özgürlüğü varsa kızlarımız niye o fakültelerin içinde değilde dışında?

bezmi safa

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Haklisiniz Biz Müslüman Ligi Işte Sanirim Böyle Yaşiyoruz Ha şuda Ola Bilir O Askerleri önce Iyileştirip Sonrada Onlarin Sözlerindenmi Faydalanacaklar Acaba Allah Yarve Yardimcimiz Olsun Hayirli Günler Umutlu Yarinlar Dilegiyle Kardeş

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
sa kardeşim.çok haklısın.inşallah ogünlerde gelicek.inanıyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt