Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Namaza başlamak istiyorum. Bi sorum var? (1 Kullanıcı)

esracikss

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar, 21 yaşındayım ve hiç namaz kılmadın. Allah'ın izniyle namaza başlamak istiyorum. Sorum şu : Kılmadığım zamanlar için başlamadan önce birşey yapmam gerekiyor mu ? Yani önce kaza namazı mı kılıcam? Öyleyse o nasıl kılınıyor. ? Cevaplarınız için teşekkürler ;)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Namaza başlamak istiyorum. Bi sorum var?

esracikss yazdı:
Arkadaşlar, 21 yaşındayım ve hiç namaz kılmadın. Allah'ın izniyle namaza başlamak istiyorum. Sorum şu : Kılmadığım zamanlar için başlamadan önce birşey yapmam gerekiyor mu ? Yani önce kaza namazı mı kılıcam? Öyleyse o nasıl kılınıyor. ? Cevaplarınız için teşekkürler ;)
S.ALEYKÜM ALLAH(c.c.)BU NİYETİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK NASİB ETSİN İNŞAALLAH..VAKİT NAMAZLARINIZI KILARKEN KAZA NAMAZLARINIZI DA KILARSINIZ..SORULARLA İSLAMİYET KISMINDAN İSTİFADE ETMENİZİ TAVSİYE EDERİM..DAHA AYDINLATICI BİLGİLERİ ORADAN ALABİLİRSİNİZ İNŞAALLAH..RABBİM BU NİYETİNİZİ DAİM ETSİN..

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM ALLAH NASİP VE DAİM ETSİN

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM NE GÜZEL NİYETLENMİŞSİN. RECEB KARDEŞİMİN DEDİĞİ GİBİ
SORULAR BÖLÜMÜNE YAZIN SİZE DETAYLI BİLGİ GELİR AMA ŞÖYLE ÖZETLE BENDE UFAK Bİ YARDIMDA BULUNMAK İSTERİM. NORMAL VAKİT NAMAZLARINI KILIYOSUN. BİTİNCEDE ÖNCEDEN KAZAYA KALMIŞ O VAKTİN FARZINI KILABİLİRSİNİZ VEYA YATSI NAMAZINI KILDIKTAN SONRA SON SÜNNETTEN SONRA 1 GÜNLÜK KAZA NAMAZI YANİ FARLARINI KILABİLİRSİN. RABBİM NİYETİNİ VE KILACAĞIN NAMAZLARI KABUL ETSİN İNŞALLAH. ALLAH'A(C.C) EMANET OL. SELAMUN ALEYKÜM

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleykum
kardeşim rabbim inş nasip eder ne güzel bir niyet rabbim isteyen tüm mümin kardeşlerimize nasip eder inş. kaza namazlarınızı vakit namazlarınızda sonra eda edebilirsiniz Allah a emanet olun

haci yahya

Kayıtlı Kullanıcı

maşallah
allah daim eder inşallah

leyla_serdar

Kayıtlı Kullanıcı

S.A;

bu mübarek üç aylarda yüce Rabbim ( c.c) isteginizi kabul daim eder insallah, bu siteye gelmeniz cok güzel olmus, huzur dolu bir yuvaya hosgeldiniz, allah'in izniyle üç aylar size hayirlara vesile olur, allah yar ve yardimciniz olsun.... Selametle kalin ....B)B)B)

Ehrullah

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM ALLAH (C.C) NİYETİNİ İNŞ. DAİM EDER AMA KARDEŞİM ÇOK GÜZEL BİR ZAMAN SEÇTİM RECEP AYININ HAKKINDA HAYIRLI OLMASI DİLEĞİYLE

Allahümme barik lena fi recebe ve şa'ban ve belliğna ramazan ( AMİN )

sezer_azat

Kayıtlı Kullanıcı
sevgili arkdaşlar

sevgili arkdaşlar

arkdaşlar ben de namaza başlamak istiyom başlıyamadım bir ara başladım bunu kısa bir süre sürdüü ve ben namazı bir ömür boyu kılmak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim tşkler

emretorun

Kayıtlı Kullanıcı
arkdaşlar ben de namaza başlamak istiyom başlıyamadım bir ara başladım bunu kısa bir süre sürdüü ve ben namazı bir ömür boyu kılmak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim tşkler
Bende önceden 2-3 kere başladım bıraktım.Ama allah çok şükür artık bırakmadım inşaallah dahada bırakmam size tavsiyem namazı araştırın ve kılabileceğiniz en doğru şekilde namazınızı kılmaya çalışın o zaman insana ne kadar zevk verdiğini fark edeceksiniz.Allah inşşallah namazını daim eder.selam ve duaile..

sezer_azat

Kayıtlı Kullanıcı
allah raz olsun yardımcı olduğun iöin tşk ler :D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt