Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Namaz (1 Kullanıcı)

Bume18

Kayıtlı Kullanıcı
Arakadaşlar vakit namazlarını bir türlü eda edemiyorum.günaha girdiğimi düşüüyorum ama yinede başaladığım namazın devamını getiremiyorum buda bende ister istemez sıkıntıya sokuyor.namaza başladadığım zaman en fazla 2 hafta kılabiliyorum bu konuda ne yapmam gerekir

ufuktuncay

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Sevgili Kardeşim!

Rabbim Cümlemize yardımcı olsun!

Burada sana yardımcı olacak o kadar çok arkadaş var ki!

Buraya gelip gittikçe yeni yeni şeyler okuyup öğrendikçe bir süre sonra gelecek farkında olmadan namaz kılmak isteğinin içinde doğduğunu göreceksin!

Ve emin ol inşallah çok çok daha iyi olacaksın!

Allah'a emanet ol!

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
Her Ezan okunuşunu Allah ın evine huzuruna misafir olarak gittiğini düşün kardeşim.
Nasıl evine bi misafir geldiğinde heyecanlanırsın işte o duygunun bile binde biri ile namaz kıl ki o duygun yani kalbinin mütvazı ile hareket etmesi ve Allah a yönelmesi ile üzerine bi nur doğar emin ol.
İçinde kalbinde Allah ı düşünerek Estafirullah çek ve namazını eda et ki o namazda seni ahirette peygamber efendimizin sancağı altına yerleşmene vesile olur inşallah.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt