Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

namaz (1 Kullanıcı)

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
:A şeytanın bizim namaz kılmamamız için elinden geleni yapması:
şeytan:derimki henüz vakit var,sende meşgulsün,hele şimdilik işine bak sonra kılarsın.
böylece o:vaktinin dişinda namazını kılar ve bu sebepten kıldığı namaz yüzüne atılır,şayet o kimse beni mağlup ederse ona insan şeytanlarından birini yollarım...böylece onu vaktinde namaz kılmaktan alı koyar..o buna da beni mağlup ederse bu sefer onun hesabini namazından görmeye bakarım..o namazın icindeyken:
-sağa bak..sola bak...derim,o da bakar..o ki böle yaptı,yüzünü okşar alnından öperim.bundan sonra ona:
-sen ebedi yaramaz bir iş yaptın,derim ve böylece onun huzurunu bozarım
sen bilirsinki ya MUHAMMED(S.A.V) HER KİM NAMAZDA SAĞA SOLA BAKARSA ,ALLAH ONUN NAMAZINI KABUL ETMEZ.bundada mağlup olursam,yalnız başina namaz kıldığı zaman yanına giderim,ve ona:çabuk namaz kılmasını emrederim.o da başlar namazını çabuk çabuk kılmaya tıpkı horozun gagasıyla yerden birşeyler topladığı gibi..bu işi ona yaptırmaktada başarı kazanamazsam bu sefer cemaatle namaz kılarken onun yanına varırım.
orada onun başına bir gem takarım..başini imamdan evvel secdeden ve rukudan kaldırırm,imamdan evvelde secde ve ruku yaptırırm.işte...o böyle yaptığı için kıyamet günü ALLAH onun başini eşek başina çevirir.
o kimse bunda da beni yenerse..bu defa ona namazda parmaklarını çıtlatmasini emrederim.
böylece o:beni teşbih edenlerden olur,ama bu işi ona namaz içinde yaptırmaya muvaffak olursam..
bunda da ona mağlup olursam..bu sfer ona tekrar giderim,namaz içindeyken burnuna üflerim,ben üfleyince o esnemeye başlar..şayet o bu esneme esnasında elini ağzına kapamazsa onun içine küçük bir şeytan girer,dünya hırsını dünyevi bağlarını çoğaltır işte...bundan sonra o kimse...hep bize itaat eder,sözümüzü dinler,dediklerimizi yapar
İŞTE ARKADAŞLAR BÖYLE KARŞİMİZDA APAÇIK BİR DÜŞMANIMIZ VAR ALLAH BİZİ DOĞRU YOLDAN AYIRMASIN BİZİ ŞEYTANIN TUZAKLARIYLA KARŞILAŞTIRMASIN... AMİN!...:gulegule

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt