Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Namaz Vakti Bilgisayarin Başindan Kalkamayanlara (1 Kullanıcı)

azranur0312

Kayıtlı Kullanıcı
Namaz vakti geldi ama siz, hala bilgisayarın karşısından ayrılamıyorsunuz. Sonra ne mi oluyor? Videoyu izleyin... Çok ikna edici.

Namaz Vakti Bilgisayarın Karşısından Kalkamayanlar İçin namaz video'su

"Artık gözünüzü açın! ne zaman ki can köprücük kemiğine dayanır, "tedavi edebilecek kimdir?" denir. (Can çekişen) bunun gerçek bir ayrılış olduğunu anlar. Ve bacak bacağa dolaşır. İşte o (peygamberin getirdiğini) doğru kabul etmemiş, namaz da kılmamıştı. Aksine yalan saymış ve yüz çevirmişti. Sonra da çalım sata sata yürüyerek kendi ehline gitmişti. Layıktır (o azap) sana layık! Evet, layıktır sana (o azap) layık. İşte o gün sevk, ancak Rabbinedir " (Kıyame Suresi, 75/26-35)
Ölüm gelmeden önce Namazını kıl.

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
"Artık gözünüzü açın! ne zaman ki can köprücük kemiğine dayanır, "tedavi edebilecek kimdir?" denir. (Can çekişen) bunun gerçek bir ayrılış olduğunu anlar. Ve bacak bacağa dolaşır.
selamun aleyküm Allah(c.c.)razı olsun paylaşımınız için..bilgisayarımdaki sorun sebebiyle izleyemedim ama yarın bakacağım inşaAllah..Rabbim namazlarını dosdoğru ve vaktinde kılanlardan eylesin bizleri inşaAllah..Allaha,(c.c.)emanet olunuz..

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim videoyu bugün izleme fırsatım oldu..sağolasınız emeğinize sağlık olsun inşaAllah..gerçekten izlerken çok tuhaf oldum..şu an normal hayattaki gibi normal bir ruh halinde değilim..belki de her zaman bu ruh halinde olmamız gerekir ama malesef çoğu şeyde olduğu gibi bunu da başaramıyoruz..öyle bi yaşıyoruz ki sanki ölüm bizi bulmayacak ve üstümüzü toprakla örtmeyecekler..şu an halet-i ruhiyem çok değişti gözümde fazlaca değeri olmayan dünya hayatı olan değerini de kaybetti..Rabbim bu ruh halini son nefesimizi verene dek yaşayabilmek nasib etsin cümlemize..paylaşımınız çok uzaklara götürdü beni sağolasınız Rabbim razı olsun..Allaha(c.c.)emanet olunuz,selamun aleyküm

oflu61

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.samiyusuf-tr.com
daha önce izlemiş olduğum bir videoydu tekara izledim tekrar tüylerim diken diken oldu.

sağol paylaşım için

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

Selamün Aleyküm

Emeğinize sağlık ben ilk defa izledim inanki çok üzülüyorum namaz vakitlerinde iş yerinde olup kılamıyorum kazasını yapıyorum bazen kimse yokken iş yerinde kılmaya gayret ediyorum bu kısa film mi izledim içim acıdı Rabbim namazlarımızı vaktinde kılabilmek için kolaylık nasip etsin Amin
Selametle Rabbime emanetsin

turk_s

Kayıtlı Kullanıcı
amin
bende o kazacılardanım
en azından sabah yatsı ve akşamı kılabiliyorum vakdinde!
inş.daha iyi olacak
çok ilginç bir hayat hikayesi benim için
kendi hayatım
ama yanlış olan sanırım sadece yanlış hayat arkadaşı seçimim olsa gerek
allah kimseyi bu duruma düşürmesin inşallah
belkide yeniden !!kim bilir

ddeemmeett

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel paylaşım allah razı olsun

ahirete_yolculuk

Kayıtlı Kullanıcı
emegine saglik kardesim ama ben vidoyu sonuna kadr izleyemedim cünki ben korkarim böyle seylerden ama tabi benim bu korktugum sey hayatin gercegi bir gün hepimizin basina gelecek bir sey rabim günahlarimiz afeylesin insallah

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
Paylaşımın için Allah razı olsun kardeşim. Allah hepimizi hazırlıksız sonlardan korusun. Ayrıca Ayrıca o videonun altındaki diğer linklerde bayağı ibret verici idi .a.e.o

mavicik

Kayıtlı Kullanıcı
dostlarim ya nasil bir korku aliyo benide ne namzlar gecirdim int basinda

rabbim gec kalanlardan eylemesin bizi dogru namazlar dogru ibadetler yapmayi nasip etsin bizlere

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
ya arkadaşlar hep banamı denk gelior yine izlenmior link kırık

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=062N-Rkb0fc[/youtube]​

dr_hannibal61

Kayıtlı Kullanıcı
baya güzel bir flim hakkikat doğrudur arkadaşlar

burak_55

Kayıtlı Kullanıcı
paylaşım için Allah razı olsun.

Bednam

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razı Olsun, çok güzel bir paylaşım..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt