Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Muziksiz neşitler... (1 Kullanıcı)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
Gönlünüze bereket kardeşim..
Duygularımıza tercüman olmuşsunuz..
Rabbim bizi gaflete dalmaktan muhafaza eylesin.. Amiinn.. İnşaAllah..
Rabbim bizi affetsin..

Est kardeşim.. Asıl bu video'yu paylaşan kardeşimizin gönlüne bereket.. Nasıl bir ezgidir bu yaa.. İnsanın içini yakmıyor, eritiyor resmen.. Hele ki arka plandaki videoda olanlar.. Rabbime aldığımız her nefes için bile ne kadar şükretsek az.. Elhamdülillah.. Elhamdülillah.. Elhamdülillah..

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
Andolsun, biz sizi biraz korku, açlık ve bir parça mallardan, canlardan ve ürünlerden eksiltmekle imtihan edeceğiz. Sabır gösterenleri müjdele. (2/155)

Rabbim bize sabrı bol bol nasip etsin inş.. Her daim sadece O'nun ipine sarılmayı, son nefesimizde Kelime-i Şehadet ile can vermeyi nasip etsin inş..

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
suan dinledigim nesit begendim...sizinle de paylasmak istedim ...

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
[video]http://ia700205.us.archive.org/1/items/muziksizilahiler/fatih_budakoglu_kara_bulutlarda_bir_simsek.mp3[/video]
kara bulutlar doğuyor

[video]http://www.dinimizislam.com/sesliyayinlar/6/SeniG%C3%B6rmeyenG%C3%B6z%C3%BCNeyleyim.mp3[/video]
Seni görmeyen gözü neyleyim

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
[video]http://ia700205.us.archive.org/1/items/muziksizilahiler/fatih_budakoglu_kara_bulutlarda_bir_simsek.mp3[/video]
kara bulutlar doğuyor

[video]http://www.dinimizislam.com/sesliyayinlar/6/SeniG%C3%B6rmeyenG%C3%B6z%C3%BCNeyleyim.mp3[/video]
Seni görmeyen gözü neyleyim

ikincisini hic begenmedim sarki tarzinda okunmus gibi..ilki guzel sozleri

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
cok guzel bir nesit

Ben gerçekten üzgünüm, üzgün! ((
Gönlüm ıssız bir gecede gözyaşları ile yankılanarak sesleniyor..: ‘’Hamd sanadır Rabbim! Ben gerçekten üzgünüm, üzgün!’’ Derdim öyle ki; bütün zamanı boyar...! Rabbimizin hidayeti ve yakini olmasa idi, derdimin çiçekleri (sonuçta elde edinilen ecir) ... boşa giderdi… Kimse anlamasa da bilmesede yorgunluğunu... Yaradan bilir doğruluğunu... Derdim! VE HAMD SANADIR RABBİM...

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
cok guzel bir nesit

Gönlüm ıssız bir gecede gözyaşları ile yankılanarak sesleniyor..: ‘’Hamd sanadır Rabbim! Ben gerçekten üzgünüm, üzgün!’’ Derdim öyle ki; bütün zamanı boyar...! Rabbimizin hidayeti ve yakini olmasa idi, derdimin çiçekleri (sonuçta elde edinilen ecir) ... boşa giderdi… Kimse anlamasa da bilmesede yorgunluğunu... Yaradan bilir doğruluğunu... Derdim! VE HAMD SANADIR RABBİM...

bu da çok güzelmiş ben beğendim.
birde indirme linki olsa iyi olacakmış

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
cok guzel bir nesit

Çok güzelmiş.. Allah razı olsun..

Aşağıdaki linkten Muhammad Al-Omary'nin bu neşitiyle birlikte 3 tane beğendiğim neşitini yükledim, indirebilirsiniz..

Muhammad Al-Omary

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
Canımı versem senin uğrunda,

Herşeyden vazgeçsem ölsem yolunda,

Bu davayı sırtımda taşısamda yıllarca,

Yinede bir şey yapabildim diyemem uğrunda.....

Kalu belada sana söz verdim,

Rabbim bildirdim sana secdeler ettim,

Yalnız sana güvendim yollara düştüm,

Yollarımı aydınlık eyle YARABBİ!

Bir kurşun tanesiyle yollara düşmek,

TEKBİRLER GETİREREK MELEKLERE GÜLMEK

Akan kanımla beraber cennete girmek

ŞEHİT OLMAK İSTİYORUM RABBİM YARDIM ET

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt