Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Müjde............ (1 Kullanıcı)

derya eda

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar yeni kayıt oldum mutluluğumu herkesele paylaşmak istemiyorum hac çıktı hacca gidiyorum.....

Y

YAGMURBEY

hayırlısı olsunda

bir selam verseydin bize ilk mesajında daha güzel olurdu kanımca???

ayrıca mutluluğunu herkesle paylaşmak iştemiyorum diyorsunuz buraya neden yazıyorsunuz???

haddime değil ama..

derya eda

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm

selamünaleyküm

özürdiliyorum herkesten heyecandan ne yazdığımı farketmemişim biyandan da telefonla görüşüyordum .Ama bu sitede üye olan arkadaşların bu heyecanın ne olduğunu anlayacağını ümit ediyorum..

elifeslem

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm ve Rahmetullah ve Berekatüh,
Hayırlı olsun kardeşim.Hayırlısıyla git,hacı olarak dön inşaallah.O mukaddes topraklarda bizide unutmayıp dualarına kat olurmu kardeşim.SELAMETLE

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlısı olsunda

bir selam verseydin bize ilk mesajında daha güzel olurdu kanımca???

ayrıca mutluluğunu herkesle paylaşmak iştemiyorum diyorsunuz buraya neden yazıyorsunuz???

haddime değil ama..

heycandan yanlış yazmış olmalı .... HAYIRLI UĞURLU OLUR İNŞALLAH KARDEŞİMİZE

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
Allah khayrını versin.
Dualarında bizleri ve esirleri unutma kardeşim.

DİLEK ECEM

Kayıtlı Kullanıcı
çok sevindim Rabbim bize de nasip eder inşallah bende çok istiyorum.. kısmet tabi...
hayırlı gidip gelin :)

-seleme-

Kayıtlı Kullanıcı
ne güzel bi haber okurken ben gidiyomuşum gibi sevindim hayırlı uğurlu olsun kabe karşısında yapacağınız dualarda bizleride unutmayın :)

derya eda

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm arkadaşlar beni tebrik eden tüm dostlara çok teşekkürediyorum....Allah'ın izniyle oralara ayak bastığımda herkese dualarımda yer vereceğim...ama orlara gitmedende birbirimize dualarımızda yer verelim.........israili lanetliyorum.........

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim çok sevindim hayırlı olsun Rabbim bizlere de nasip etsin inşaallah
genç yaşta umreye gitmeyi çok istiyorum görürüm inşaallah o günleri ben de
tekrar hayırlı olsun hepimiz için dua et inşaallah kardeşim :a03:

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşim hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah hayırlı olsun Rabbim hepimize o kutsal toraklara gidip hac görevimizi en iyi şekilde yapmak nasip etsin Rabbim inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar yeni kayıt oldum mutluluğumu herkesele paylaşmak istemiyorum hac çıktı hacca gidiyorum.....

Selamünaleyküm Derya kardeşim Ay çok güzel hayırlısı ile gidip gelirsiniz Rabbim bizlerede nasip eder inşallah giderken haber verin bizde dualarımızı göndeririz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt