Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

<Mücahidlerimizin Resimleri> (1 Kullanıcı)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
“Yarın ben kıyâmet günüde Allah’ın ve Peygamber’in huzuruna suçlu olarak çıkmak istemiyorum. O zaman Allah bana: ‘Ey Said, İslâm dininin hükümleri ayaklar altına alındığında sen niçin sessiz kaldın, gücün ve imkânın olduğu halde niçin savaşmadın?’ diye sorduğunda ben ne cevap vereceğim? Cehennem zebânîleri beni sarığımdan tutup cehenneme çektiklerinde ben ne edeceğim? Hayır! Andolsun Allah’a ki yalnız ben ve bu elimdeki baston bile kalsa, bâtılın karşısına çıkıp kıyâm edeceğim. Şehid olana kadar da mücâdelemden asla dönmeyeceğim. Ne ben Hz. Hüseyin’den daha makbul bir kulum ne de siz onun ailesinden daha makbulsünüz.. Ben üzerime düşeni yapmak zorundayım...

(Şehid Şeyh Said)

hattapvebuvelidqe9.jpg

380wh4.jpg

381tp6.jpg

382ot2.jpg

383dc4.jpg

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Şehid Mücahid Şener

Resimlerle henüz 19 unda şehadet sevdasına kavuşan. konyalı mücahid şehid şener. Rabbim şehadetini kabul etsin mekanın cennet olsun inşaALLAH....Seni Asla Unutmuyacağız Her Zaman Kalbimizdesin Ey Şehid..

mucahid01.jpg

mucahid02.jpg

mucahid04.jpg

mucahid004mz7.jpg

10%20(19).jpg

unbenannt.bmp

mucahid012tw6.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt