Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mücadeleye Devam Bacilar (1 Kullanıcı)

amina

Kayıtlı Kullanıcı
Kara kara çarşaflar havalanmış yumruklar
ALLAH u ekber derler kıyam etmiş bacılar
Bakışlarda kin öfke kankusturan kafire
Şehadet gömleğine layık bütün bacılar

Butunu zaferlerin ardinda ,Dert yatar, çile yatar.Dava eri denilen kisi.Tozda yatar, çolde yatar.Kim ne derse desin,O sadece Hakka bakar

Mumin kadinlara da soyle: Gozlerini bakilmasi yasak olandan cevirsinler, iffetlerini korusunlar. Suslerini, kendiliginden gorunen kismi mustesna, acmasinlar. Bas ortulerini yakalarinin uzerine salsinlar. Suslerini kocalari veya babalari ve kayinpederleri veya ogullari veya kocalarinin ogullari veya kardesleri veya erkek kardeslerinin ogullari veya kizkardeslerinin ogullari veya musluman kadinlari veya cariyeleri veya erkekligi kalmamis hizmetciler, ya da kadinlarin mahrem yerlerini henuz anlamayan cocuklardan baskasina gstermesinler. Gizledikleri suslerin bilinmesi icin ayaklarini yere vurmasinlar. Ey inananlar! Saadete ermeniz icin hepiniz tevbe ederek ALLAH'in hukmune uyun.

-İslam temel kurallar gereği müslümana yapılan hertürlü zulümde müslümanların tarafında olmamızı emreder.
-Klasik toplum inancının gereği olan madem öyle ise başlarını açmayanlar okumasın mantalitesinden kaçınmak zorundayız..
-Bizlerin tutumları diğer tasavvufi kesime göre daha sert görünsede islamın kuralları içinde olması gereken tek tutum dur...
-Bu tutum gerekirse bizleri fişleyecek..
-Gerekirse bizi yıpratacak..
-Gerekirse bizlerin yok olmamıza sebebiyet verecek tir..
-Ama bu tutum bizlerin kurtuluşu olacak ve nice insanların islamı tanımalarına yardımcı olacak tır...
---Bu tutum ise amiyane tabir ile

____BAŞÖRTÜSÜNE UZANAN ELLER KIRILSIN____
Şeklidir..İslam başını açıp okumayı men eder bu sebepten bizler hakkımızı gerek mitinglerle gerek imzakampanyaları ile gerekse direniş ile arayacağız ALLAH bu yolda bizlere yardım etsin
vesselam

Kaan Erdem

Yönetici
Butunu zaferlerin ardinda ,Dert yatar, çile yatar.Dava eri denilen kisi.Tozda yatar, çolde yatar.Kim ne derse desin,O sadece Hakka bakar

selam ve dua ile çok güzel bir konu...

tüm saygı hürmet ve değer sizlere..selametle...

amina

Kayıtlı Kullanıcı

selam ve dua ile çok güzel bir konu...

tüm saygı hürmet ve değer sizlere..selametle...
aleykümselam kardeşim
bu güzel temenileriniz arz etğiğinz için size şükranlarımı sunuyorum
ALLAH cc razı olsun vesselam

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt