Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

msn şifrem çalındı yardım edin lütfen (1 Kullanıcı)

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar.
msn şirfem ve face şifrem çalındı saatlerdir uğraşmama ve google da aramama rağmen bir arpa boyu yol alamadım, lütfen yardım edin

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam kardeşim. Kusura bakma sitedeki sorunlardan dolayı ancak girebildim siteye. İletini yeni gördüm. Kardeşim olağan yolları denemen lazım ilk önce. Bunlar gizli soru ve cevabının birbirini tamamlaması yada daha önceden belirlediğin mail adresine senin çalınan adresin için parola sıfırlama iletisi isteyebilirsin. Bu ikisindede bir sonuç alamıyorsan biraz geç kalmış olabilirsin. Ancak aşağıdaki adresi bir incelemeni tavsiye ediyorum. Bir kere denemiştim. Arkadaşımın çalınan adresi geri almayı başarmıştım. Umarım işine yarar. Selametle kal.

Buna rağmen şifrenizi/kullanıcı adını unutmanız ya da şifrenizi kaybetmeniz halinde aşağıdaki videoyu izleyerek nasıl bu sorunu aşacağınızı öğrenebilirsiniz.

Videonun adresi : http://partner.tr.msn.com/windowslive/*******_sifre.aspx

Formu dolduracağın adres : https://windowslivehelp.com/PasswordReset.aspx

Umarım işine yarar.

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam kardeşim. Kusura bakma sitedeki sorunlardan dolayı ancak girebildim siteye. İletini yeni gördüm. Kardeşim olağan yolları denemen lazım ilk önce. Bunlar gizli soru ve cevabının birbirini tamamlaması yada daha önceden belirlediğin mail adresine senin çalınan adresin için parola sıfırlama iletisi isteyebilirsin. Bu ikisindede bir sonuç alamıyorsan biraz geç kalmış olabilirsin. Ancak aşağıdaki adresi bir incelemeni tavsiye ediyorum. Bir kere denemiştim. Arkadaşımın çalınan adresi geri almayı başarmıştım. Umarım işine yarar. Selametle kal.

Buna rağmen şifrenizi/kullanıcı adını unutmanız ya da şifrenizi kaybetmeniz halinde aşağıdaki videoyu izleyerek nasıl bu sorunu aşacağınızı öğrenebilirsiniz.

Videonun adresi : http://partner.tr.msn.com/windowslive/*******_sifre.aspx

Formu dolduracağın adres : https://windowslivehelp.com/PasswordReset.aspx

Umarım işine yarar.

teşekkür ederim fakat bunların hiçbiri fayda vermiyor.
siz yönetici olduğunuz için benim msn adresimi görüyorsunuzdur.
siz denerseniz duacınız olurum, msn imin içinde çok önemli dualarım ve bilgilerim vardı...

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Canım kardeşim ybirincisi yönetici değilim. Sadece bölüm sorumlusuyum. Yani senin msn adresini göremiyorum. Bir ikincisi msn adresini bilsem dahi, msn adresinle ilgili özel bilgileride bilmem gerekir. Bunlar son kullandığın şifre, listende olan birinin adı soyadı mail adresi, en son kime mail attın, kimden mail aldın, şifrenizi hangi tarihte hangi saatte kaybettiniz, ve daha aklıma gelemeyen bir kaç soru daha. Bunların hepsi Türkçe oalrak o videoda anlatılıyor zaten. Dikkatlice yaparsanız mutlaka geri alırsınız.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Konuyla ilgili yönetime mesaj attım. Bir cevabı gelsin bakalım. Ben sana dönerim.

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
kaliteli ve güncel antivirüs kullanmak gerekiyor sizin durumunuz neydi bilmem de ablacım :)
yani sizi bilen birisi gizli sorunuzu tahmin etmiş olabilir..
tabi doğru girdiyseniz gizli soruları :)

Geçmiş olsun

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
İsterse şifresini 20 kere değiştirsin. Dediğim yöntem ile yeniden hesabınızı alabilirsiniz.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim yönetime mesaj atıp bilgilendirmeme rağmen ne yazık ki kayda değer bir sonuç alamadık. Yardımcı olamıyorum ne yazik ki. Hakkını helal et. :(

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt