Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

MSN messengerle Karşınızdaki kullanıcıya müzik,mp3 dinletebilme,Resimli anlatım.. (1 Kullanıcı)

sas53

Yasaklı Kullanıcı
Bu içerik sayesinde Karşınızdaki kullanıcıya dinlediğiniz müziği dinletebilrsiniz.
Bu özellikle Winamp ınızda dinlediğiniz şarkıları Stereo olarak Karşı Tarafa Dinletebilirsiniz.
Ekranınızdakı saatin yanındaki kolon simgesini iki kez tıklayıp ayar panelini açın.
Açılan panelin üst kısmında "secenekler" ve oradanda "özellikler" i tıklayınız
Açılan menude "calma" secılı olarak gelıyor bız bunu "kaydetme" secerek OK diyoruz
Kontrol paneli ayarları değisecek, ve microfon seçili vaziyette acılıyor Burada en bastakı "stereo mix" olarak değişip paneli kapatmayın!!
Şimdi msn de olayı test etmek için mp3 açın çalmaya başlasın ve msn den 'araçlar-Ses ve görüntü kurulumu sihirbazını seçin'
ileri deyin bir daha ileri deyin ses ayar kısmında ışıkların çalan müziğin eşliğinde hareket ettiğini göreceksiniz.
Ayar sihirbazını tamamlayın ve msn de arkadasınıza ses gönderin kabul ettikten sonra ise istediğiniz şarkıyı dış ses almadan dinletin

120iz.jpg

139td1.jpg

143rz1.jpg

152rb.jpg

200hw.jpg

redlordchaos

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkür ederim paylasımın icin işime yarıyacağı kesin :)

mervenur16

Kayıtlı Kullanıcı
olmadıııııııııııııııı

misbah_ı_nevvar

Kayıtlı Kullanıcı
kardeş bazı pclerde streomik yerine cd çalar var sırasıyla deneyin..
ben dinletiyorum çok güzel oluyo.. :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt