Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

msn hata veriyor (1 Kullanıcı)

duygu42

Kayıtlı Kullanıcı
a.s.yeni laptop aldım.windows 7 kurulu 2011 msn kurdum ama hep hata veriyor.hata kodu 8e5e0247.msn i nasıl çalıştırabilirim yardım ederseniz sevinirim.

ecthelion

Kayıtlı Kullanıcı
a.s.yeni laptop aldım.windows 7 kurulu 2011 msn kurdum ama hep hata veriyor.hata kodu 8e5e0247.msn i nasıl çalıştırabilirim yardım ederseniz sevinirim.

saatler ileri ( normalde) alındı ancak bizde alınmadı sunucular tr de olduğu için çakışıyor. lütfen laptop unuzun saat ayarlarını düzeltiniz.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Doğrudur. Bölgesel ayarlarını ve saat ayarını kontrol etmelisin.

duygu42

Kayıtlı Kullanıcı
saati doğru ayarladım onu ama hala hata veriyor.windows 7 starter için uygun olan sürüm hangisi acaba bilginiz var mı?

duygu42

Kayıtlı Kullanıcı
takeone kardeşim ordanda indirip kurdum ama olmadı format attım laptopa yine olmadı artık umudumu kestim.yardımların için saol

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Duygu format attıktan sonra düzeleyen hangi sorun olabilir ki. Eğer sen hala aynı hatayı alıyorsan mutlaka yeni kurduğun sistemdede aynı ayar hala geçerlidir. Şu anda aklıma bir şey gelmiyor. Ama denetim masasından bölgesel ayarları bir kotrol et istersen. Masa üstünü göemediğim için etkili bir şekilde yardım edemiyorum ne yazık ki. :(

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt