Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Msn de Tv izleyin Programsız (1 Kullanıcı)

canan_18

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
cnn17.tr.gg
İlk önce internet explorer da araçlar>internet seçenekleri>diller ordan ekle den İngilizce İngiltere en Gb onu seçiyoruz tamam deyip İnternet Ex. çıkıyoruz msn ye geliyoruz. Kişi ekle deyip messengertv@live.com adresini ekliyoruz. Ardından hemen online oluyor herhangi birşey yazdıktan sonra : Messenger TV sizi Messenger TV uygulamasını başlamak için davet ediyor. Daveti Kabul Et (Alt+C) veya Reddet (Alt+B) istiyor musunuz? kabul edin ve keyfinize bakın...

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Türkçe bişey yok ki burda..Pek faydalı olacağını düşünmüyorum.

ya51n_

Kayıtlı Kullanıcı
abıcım saten ınG dıLını sectıkden sonra sıralı lıste gelıyor bence dıl onemlı deqıl saolasın abıcım web tasrımı benm bolum:D pc basından kalkamıorum ıı oldu

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
kardeş ben tam bir teknoloji özürlüsüyüm msn mi dahi kuramıyorum bunu nasıl kurucam

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Hiç uğraşmayın boşuna gereksiz bişey..

mervenur16

Kayıtlı Kullanıcı
evet ya gereksiz;çünkü hep yabancı kanallar sinir oldum.Yinede sağol kardeşim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt