Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mozilla Firefox 3.6.8 Türkçe (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
2wmkmlf.jpg

Programı indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

http://www.mozilla-europe.org/tr/

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun nereye yazacağımı bilemedim ama bilgisayarda bir sorunum vardı size danışmak istedim fazla bilgisayarla ilgili bilgim yok maalesef:( Bir kaç gündür bilgisayar donuyor ok çalışmıyor yazı yazamıyorum ok ortada öylece kalıyor misafir çocukları inteneti ne yaptılarsa öyle oldu.Birde USB bağlantı diye arada birşey çıkıyor anlamadım nasıl düzelir kardeşim bu konuda yardımlarınızı bekliyorum inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun selametle kalınız.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
v.a.s. kardeşim bu dediğiniz hatanın olabilmesi için bir çok neden oluşmuş olabilir. Mouse usb ise yerini değiştirmenizi önerebilirim. Onun haricinde şu an için aklıma bir şey gelmiyor. Dediğim gibi bir çok neden olabilir. Sistemi görmeden bir şey diyemem.

leyla-1

Altın Üye
v.a.s. kardeşim bu dediğiniz hatanın olabilmesi için bir çok neden oluşmuş olabilir. Mouse usb ise yerini değiştirmenizi önerebilirim. Onun haricinde şu an için aklıma bir şey gelmiyor. Dediğim gibi bir çok neden olabilir. Sistemi görmeden bir şey diyemem.

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun sorunu hala bulamdık akşamdan beri dondu ok yeri bir türlü açamadım yeni mause denedim ama bir türlü olmadı kardeşim internet donuyor hiç açılmıyor nedense.
Tamam kardeşim selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı kandiller.

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun sorunu hala bulamdık akşamdan beri dondu ok yeri bir türlü açamadım yeni mause denedim ama bir türlü olmadı kardeşim internet donuyor hiç açılmıyor nedense.
Tamam kardeşim selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı kandiller.

ablacım birde sistem geri yüklemeyi deneyin ..

Berat kandiliniz Mübarek olsun

leyla-1

Altın Üye
ablacım birde sistem geri yüklemeyi deneyin ..

Berat kandiliniz Mübarek olsun

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun çok şükür sorun bulundu yeni bir mause daha denedik iki mause bozuk olduğundan USB bağlantısını kabul etmiyormuş yeni mausle çok şükür sorun halledildi bilgisayar donmuyor artık:)
Sizinde Beraat Kandiliniz kabul olsun kardeşim selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı kandiller.

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun çok şükür sorun bulundu yeni bir mause daha denedik iki mause bozuk olduğundan USB bağlantısını kabul etmiyormuş yeni mausle çok şükür sorun halledildi bilgisayar donmuyor artık:)
Sizinde Beraat Kandiliniz kabul olsun kardeşim selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı kandiller.

Geçmiş olsun ozaman :)

leyla-1

Altın Üye
Allah razı olsun kardeşlerim Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile selametle kalınız.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt