Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mozilla Firefox 3.5.7 Türkçe (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
jb1u85.jpg

Programı indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

Firefox tarayıcı ve e-posta istemcisi | Mozilla Europe

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
Allah Razı olsun.Emeğine sağlık.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim,
size bir konuda danışmak istedim.biz pc mizi yeni değiştirdik.markası beko
ama nedense çok ağır format attırdık indirdiğimiz programları kaydetmiyor ve birde çok ağır.nete 3g den bağlanıyoruz.acaba ağır olmasının sebebi pc mi yoksa 3g mi çok ağır.
hakkınızı helal edin.Allah razı olsun.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam kardeşim.

Öncelikle pc nizin konfigrasyonunu bilmemiz gerekmektedir. Mesala işletim sistemi nedir ? Kullanılan Ram kaç MB dır ? Bununla beraber sisteminizde virüste olabilir. Virüs programi kullanıyormusunuz ? Güncelemeleri alabiliyormusunuz ?

Ayırca internetin yavaş olup olmadığınıda aşağıdaki linkten test edebilirisiniz.

TurkNet Speed Test

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam kardeşim.

Öncelikle pc nizin konfigrasyonunu bilmemiz gerekmektedir. Mesala işletim sistemi nedir ? Kullanılan Ram kaç MB dır ? Bununla beraber sisteminizde virüste olabilir. Virüs programi kullanıyormusunuz ? Güncelemeleri alabiliyormusunuz ?

Ayırca internetin yavaş olup olmadığınıda aşağıdaki linkten test edebilirisiniz.

TurkNet Speed Test
indirme hızı 47 yükleme 29 çıktı testin sonucu...
diğer sorularınız hakkında bir bilgim yok ama eşime sorduktan sonra tekrar size dönücem inşallah..Allah razı olsun.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
47 ve 29 dan kastınız nedir ? 47kbps ve 29 kbps mi dir ?
mesela 1024kbps olan bir abonelikteki test sonucu aşağıdadır. Sizlerinkinin en az 4000kbps cıkması gerekmektedir. testi tekrarlamızı tavsiye ediyorum. test sonucu yine es deger sonuclar cıkarırsa internetiniz asırı derecede yavastır.

2la4f4h.jpg

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim ps işletim sistemi:microsft windows XPversiyon 2002 servis pack 3 t 3200 @2.00 GHz,1.00 GHz,768MB RAM ve aynı zamanda biz wodafone wın 5 gb paketı kullanıyoruz.beko marka pc orjinal işletim prg wista ama ben xp kurdurdum. aldıgımda wista ile çalışıyordu difriz vardı kaldırdılar.format atıldı.nod 32 kurulu northon da var ama çalıştırmıyorum

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Güzel kardeşim bilgisayarının konfigrasyonu vista için zaten elverişli değilmiş. Xp içinde ideal diyemiyorum. Sanırım biraz eski bir bilgisayar. Yavaşlığın ilk nedeni alt yapı. Yani bilgisayarın. Nortonu bilgisayarınmdan kaldırmanı tavsiye ederim. Nod 32 yi kullanmaya devam edebilrisin. İnternet hızının ortalama 7,2 mbps olduğunu düşüşnürsek oldukça hızlı olduğunu düşünüyorum. Virüse gelincede, nod 32 yi günceleyerek, tarama yapman menfaatine olacaktır.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt