Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

moritanya (1 Kullanıcı)

mazhar paksoy

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ben yeni üye oldum oldugumada çok sevindim çok güzel bir site kardeşlerim halimize şükür edlim moritanyada müslüman kardeşlerimizin durumları hiç iyi değil cehalet almış yürümüş dua edelim allah bunlara hayırlısıyla hidayet eylsin bütün mülüman kardeşlerimizin ramazan ayı mübarek olsun

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
a.s hosgeldiniz sizinde hayırlı olsun selametle.........

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam, hayırlı olsun üyeliğiniz..
amin inşaallah, hayırlısıyla güzel ve hayırlı bir ramazan geçiririz
Rabbim tüm yolunu şaşırmışlara hidayet eylesin :a03:
selametle...

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli olsun inşallah üyeliğniiz hoşgeldiniz rabbim tüm zorda olan kullarina yardim etsin kuluna kul değil kapisina kul etsin doğru yoldan ayirmasin inşallah

SaBoTaJ

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ben yeni üye oldum oldugumada çok sevindim çok güzel bir site kardeşlerim halimize şükür edlim moritanyada müslüman kardeşlerimizin durumları hiç iyi değil cehalet almış yürümüş dua edelim allah bunlara hayırlısıyla hidayet eylsin bütün mülüman kardeşlerimizin ramazan ayı mübarek olsun

Aleyküm Selam doğru söylüyorsun kardeşim halimize bakıp ALLAH a şükretmeliyiz
vesselam...

sarmasik

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam hoşgeldiniz...

hayırlı ramazanlar...

selametle....

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam hoş geldin kardeşim ALLAH CC bütün insanlığa yardım etsin azgınları hidayete erdirsin müminlere salih amel nasibetsin hastalara şifa dertlilere deva öksüzlere yetimlere hayırlı insanlar tarafından himaye nasibetsin amin

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam.
hoş geldiniz.
sefalar getiridniz.
selametle

sevgi dinc

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldınız üyeliginiz hayırlı olsun hayırlı dosluklara inşallah
allah zor durumda olan tüm dın kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun her daim duacılarıyız

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı

Ve Aleyküm Selam hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı olsun evet gerçekten şükürler olsunki müslüman olarak doğmuşuz ve ne olursa olsun onu en iyi şekilde yaşamaya çalışıyoruz....Rabbim inşaallah cehalet içinde olan müslüman kardeşlerimizi ıslah eder.Allah'a emanet olun.Hayırlı ramazanlar.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt