Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Modemi hızlandırmak bakın bir (1 Kullanıcı)

kucukdervis

Kayıtlı Kullanıcı
MODEMINIZI HIZLANDIRIN. Baslat menüsünde Çalistir/Run komutunu açin ve buraya sysedit yazarak enter tusuna basin. Gelen menüde win.ini dosyasini açin. Modeminiz hangi port'a bagliysa, win.ini içinde o portu bulun. O portun hizasindaki 9600 rakamini 921600, sondaki x'i de p yapin. Satir söyle olacaktir; Com?:=921600,n,8,1,p Kaydet deyin ve kapatin.
2) MODEMINIZI KURARKEN... Modeminizi kurduktan sonra yapacak bir isiniz daha var. Denetim masasi'nda modem simgesini tiklatin ve özellikler bölümünü bulun. Bu bölümü tiklattiginizda Maximum speed degerini 115200 olarak degistirin.
3) MODEMINIZIN TELEFONU DAHA HIZLI ÇEVIRMESI IÇIN: Modemin telefonu hizli çevirmesi için, denetim masasi'nda modem simgesini tiklatin. Bundan sonra modemi seçerek özellikler dügmesini tiklatin. Gelen menüde baglanti'yi sonra da gelismis seçenegini açin. Burada diger ayarlar kutusu bostur. Siz oraya su ibareyi yazin: S11=40 Modeminiz artik iki çevirme arasini 40 milisaniye olarak ayarlayacaktir.

ufuk0884

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Modemi hızlandırmak bakın bir

olmadı yapamadım
nasıl hangi porta bağlıysa anlamadım
daha açık konuşabilirmisin?

ufuk0884

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Modemi hızlandırmak bakın bir

bişey daha sorucam
bu avatarımı nasıl değiştirebilirim
bilgin varmı;)