Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mısır Polisinin Filistine Özgürlük Konvoyuna Saldırısı! Foto (1 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim sen zalimlerin zulmünü onların yanına bırakma!

AMİN.

misir-polisi-konvoya-saldirdi-13.jpg

misir-polisi-konvoya-saldirdi-12.jpg

misir-polisi-konvoya-saldirdi-11.jpg

misir-polisi-konvoya-saldirdi-10.jpg

misir-polisi-konvoya-saldirdi-09.jpg

misir-polisi-konvoya-saldirdi-08.jpg

misir-polisi-konvoya-saldirdi-06.jpg

misir-polisi-konvoya-saldirdi-05.jpg

misir-polisi-konvoya-saldirdi-04.jpg

misir-polisi-konvoya-saldirdi-03.jpg

misir-polisi-konvoya-saldirdi-02.jpg

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Taşlar, coplar ve biber gazıyla yapılan saldırının ardından bir çok insan çeşitli yerlerinden yaralandı. Ortalık biranda savaş alanına döndü.

Polislerle konvoydakiler birbirine girdi. Çatışmalara Mısır’dan kimi fanatikler de katılarak konvoyu taş yağmuruna tuttu. Konvoydan 40 kişi yaralandı. Yaralıların hastane gitmelerine izin verilmiyor. Sahilden de Mısır güvenlik botları koşullandırıldı.

Çatışmalar sona erdi. Ancak yeni olayların patlak verilmesinden endişe ediliyor. Konvoydakiler Türk Dış İşleri Bakanlığının aktif olarak devreye girmesini istiyor.

İHH Başkanı Bülent Yıldırım kamyonun üzerine çıkarak konvoydakilere sakin olma çağrısında bulundu. Yıldırım, Mısır sivil polislerinin taş atarak olayları başlattığını ifade etti.

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Hafize abla duyarlılığın için teşekkürle..fakat bunu bir arkadaş açmış ordan devam etseydin ama..

gerçi başlığı hiç sevmedim "mısırlılar türkleri işte böyle taşladılar" böyle başlık olmaz kötü niyetle değil galib..orda sadece türk değil bi sürü milletten gruplar vardı..her neyse yardım için giden hangi milletten hangi dinden olursa olsun bu hareketi yapanlara yazıklar olsun diyorum..

vee yöneticilerin bu iki konuyu BOYKOT bölümüne birleştirmelerini istirham ediyorum lütfenn...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt