Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Miraç Kandilinde Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v) salavat getirelim (1 Kullanıcı)

anka5307

Kayıtlı Kullanıcı
Miraç Kandilinde Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v) salavat getirelim

Mirac Gece Hakkında Bilgisi : Bu gece, peygamberimizin bütün insanlığı temsilen
Cenab-ı Hakkın yüksek huzurana kabulü anlamına gelen Miraç Gecesidir.
Hicri Recep AYının 27 gecesinin tanık olduğu bu 'Büyük Buluşma' bizlere
insanın ilahi rızaya ve desteğe ulaştığı akıl ve idraki zorlayan nice üst dereceelre
ulaşabileşeceğini gösterdiği gibi, mana aleminde
yükselip ilahi rahmet ve huzura erişmenin öncelikle gönül ve ruh temizliğinden, ahlaki
erdemlere yükselişten her şeyin sahibi olan Yüce Allah'a bağlılık ve boyun eğmeden geçtiğini
hatırlatmaktadır. Bu gecede farz kılınan ve bizzat Peygamberimizin tarafından mü'minlein miracı olarak nitelendiren
namaz da, iç dünyamızdaki yükselişi ve arınmayı ifade eder.

100 milyon salavata denk salavat

"Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Abdike ve Nebiyyike ve Resulikennebiyyil Ummıyyi ve Ala Alihi ve sahbihi ve sellim ve tesliymen bilkaderi ve Azemeti zatike ve fiy külli vaktin vahiyn."

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Acizane tavsiyemiz bu olsun....;

Ulu Rabbimiz seni çok seviyorum...
Ulu Rabbimiz seni çok seviyorum ,Muhammed Mustafa A.S 'ıda çok seviyorum,Sende Onu çok sev...
La İlahe İllallah Muhammeden Resulullah ,Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammed ve Ala Ali Seyyidina Muhammed Mustafa A.S.
Miraç gecesi Miraca Yükselmeniz dileklerimle...
Selam ve sevgiler ...

anka5307

Kayıtlı Kullanıcı
sağolasın allah razı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt