Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Microsoft'un yeni tarayıcısı IE8 mercek altında ! (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
IE 8: Daha hızlı, daha rahat ve daha iyi mi ?

Microsoft, Firefox'a saldırıyor: Yedinci sürümünden yaklaşık iki buçuk sene sonra Internet Explorer 8'in tarayıcı-tahtını tekrar geri alması bekleniyor. Nihayet Microsoft da en iyi web tarayıcısı savaşına katılıyor. Microsoft-tarayıcılarının Temmuz 2007'de sahip olduğu yüzde 80'lik pazar payının Şubat 2009'da yüzde 67,5'e düşüşünü yeni Internet Explorer 8'in durdurması bekleniyor.

1h8ad80ws7.jpg

Bunun için geliştiriciler web tarayıcısına birçok yeni konfor ve güvenlik özellikleri ekledi; üstüne üstlük tarayıcının performansından büyük beklentileri de var.

Daha konforlu: Web'de daha az tıklama

Web, hizmetinizde". Microsoft-sloganı kullanıcıların neden yeni Internet Explorer için heyecanlanmaları gerektiğini özetliyor.

Sekme çubuğu : Renkler işinizi kolaylaştırıyor.

Görsel arama : Daha güzel arayın.

Güvenlik : Herkes için daha fazla güvence

Yemleme ve zararlı yazılımlardan korunma.

Gizli sörf : InPrivate Göz atma.

Saldırganların şansı daha az.

ecthelion

Kayıtlı Kullanıcı
ben çok begendim..... hızı da fena değil zaten 3 tane browser oldu pc laptop da mozilla - ie8-chorme :)

iyidost

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar kurdum benim makine nedense yavaşladı arada kilitlemeye başladı bende kaldırmak zorunda kaldım bu konuda fikri olan varsa yardımınızı esirgemeyin.

Teşekkürler.

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
eyvallah sağolasın paylaşım için

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim bilgisayarının mekanik yapısı yani konfigrasyonu IE 8 kullanmaya verimşli olmaya bilir. İlk Başta aklımıza CPU ve ram gelir. Bunalrın belirli bir düzeyde olması gerekir.

Rica ederim kardeşim görevimiz...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt