Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

mesuliyet duygusu (1 Kullanıcı)

sibell

Kayıtlı Kullanıcı
Yasli bir adam,her gün sabah namazindan önce Ayasofya cami'ne gelir,gözyaslariyla ibadet edermis.Bunu merak eden birisi sebebini sordugunda su ibret verici hadiseyi anlatmis:"Ben Osmanli ordusunda bir birligin kumandaniydim.Babam vefat etti.Geriye biraktigi mallarinin ve islerinin basina geçmek için Sultan Abdülhamid Han'a istifa dilekçemi verdim.Kabul etmedi.Ben istifamda israr edince kabul etti.Neden sonra bir rüya gördüm.Resullullah (s.a.v)islam ordularini teftis ediyordu.Benim birlik bassiz Resulullah (s.a.v)"Abdulhamid,bu birligin kumandani nerde?"diye sordu.O da istifa ettigini söyleyince Peygamberimiz "Biz de ondan istifa ettik!" buyurdu.Ben aglamayayim da kimler aglasin?" ARKADASLAR BIR KUSURUM OLMUSSA AFFEDIN ILK DEFA KONU AÇTIGIM IÇIN ACEMIYIM BU HIKAYEYI BIR KITAPTA GÖRDÜM SIZINLEDE PAYLASMAK ISTEDIM

Duaa

Kayıtlı Kullanıcı
RE: mesuliyet duygusu

sa.sibel kardeşim aramıza hoş geldin.Bu şekilde düşüncelerde olma tabiki hatamız olucak hatasız kul olmaz.inş zamanla tereddüt düşüncelerini silersin.paylaşım cok güzel rabbim daima bu güzel paylaşımlarla bizlerle beraber eylesin bugüzel paylaşımlarının devamını dilerim inş.kib.aeo.sa

siyah_beyaz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: mesuliyet duygusu

SELAM KARDEŞİM NE KUSURU ALLAH RAZI OLSUN PAYLAŞTIĞIN İÇİN, HOŞ GELDİN ARAMIZA, HAKKINDA HAYIRLARA VESİLE OLUR İNŞAALLAH.. ALLAH'A EMANET OL KARDEŞİM..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt