Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

***** Messenger Güncellendi (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
İnternet üzerinden sesli ve yazılı sohbet etmek için Y a h o o'nun mesajlaşma programını kullanıyorsanız, en yeni sürüm burada.

Y a h o o'nun mesajlaşma ve sesli sohbet programı Y a h o o! Messenger güncellendi. Metin mesajlarının yanı sıra, Skype tarzı sesli görüşmelerin kalitesini de günden güne artıran Y a h o o! Messenger için yayınlanan 9.0.0.2133 sürümünü aşağıdaki linki tıklayarak doğrudan indirebilirsiniz.

http://download.yimg.com/ycs/msg/dl/msgr9/us/ymsgr900_2133_us.exe

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Y a h o o kelimesini neden kullanamıyordum...
Şimdi oldu... :)

Fi-sebilillah

Kayıtlı Kullanıcı
şu internet denen teknolojiyle hizmet yapmayı amaçladım ama bu kadarını bilmiyorum yani pc fazla anlamam kardeşim emeğine sağlık rabbim razı gele paylaştığın için :)

havvahande

Kayıtlı Kullanıcı
s.s

s.s

:a35::a35::a35: S.A müslüman ve din kardeşlerim benide aranıza katarsanız ALLAH,U TEALA tarından çok sevinirim

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Es selamu aleykum Fi-sebilillah kardeşim. Ben elimden geldiğince bu tür konuları paylaşıyorum.

Ve aleykum selam havvahande kardeşim. sen zaten bizden birisin. Rabbimiz bir, kitabımız bir, dinimiz bir, efendimiz bir... SEnce bizden biri değilmisin ?

Saygı, sevgi ve dua ile...

alisay

Kayıtlı Kullanıcı
takeone kardeşim ben farklı bir konuya temas etmek istiyorum. bu "yaho"denen yerle "yahovanın şahitleri" arasında bir bağlantı varmıdır acaba? malumunuz "yahovanın şahitleri" denen grup hristiyanlığın bir kolu olup yakın zamana kadar yoğun bir misyonerlik faaliyeti gösteriyorlardı. sadece isim benzerliğiyse problem yok. ama onların sitesiyse üye olarak yada sitelerini kullanarak destek olmuş olmazmıyız. yanlış anlama gerçekten bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum.
selametle.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim incil okudum. Yahovanın şahidlerini çok iyi bilirim. Ancak, bu konu hakkında açık söylemek gerekirse pek bir bilgim yok. Ama araştırılabilir. Ama olaya birde şuradan bak. Her birimizin birer msn adresi var. Hristiyan bir amerikan şirketi olan microsoftun değilmidir bunlar. Ama şunuda unutma, biz onların silahlarıyla onları vuruyoruz.

Yahovanın şahidleri ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsin...

http://www.dunyadinleri.com/yehovacilar.html

Cenabı Allahın dinine saldırılar kıyamete kadar devam edecektir. Ancak Yüce Allah kıyamete kadar dinini koruyacaktır... :)

alisay

Kayıtlı Kullanıcı
verdiğin adreslere baktım kardeşim. ALLAH razı olsun.

CENAB-I ALLAH kendi yolu dışındaki tüm yollardan muhafaza eylesin.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim hepsine hidayet versin...
Dua ile kal...

vaktileyl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.vaktileyl.com
ben bu yeni halini sevmedim çok grafik ağırlıklı sanki eski sürüme geri döndüm:))teşekkürler paylasım için hak razı olsun

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Senden de kardeşim. İtiraf etmek gerekirse ben hiç kullanmıyorum. ***** hesabım da var ne hesabımı nede ***** messengerı kullanmıyorum...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt