Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Merhabalar (1 Kullanıcı)

psipsi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum herkese.Ben Ankara'da oturan bir bayanım.22 yaşımdayım. Dinimizle ilgili biraraya gelip muhabbet edebiileceğim,bana bişeyler anlatabilecek verebilecek olan paylaşım yapabilecek arkadaşlar arıyorum.Sıkıntılı anlarımda konuşabileceğim arkadaşlar..Dini konularla ilgili bilgi veren bişeyler anlatılan toplanmalar olursa katılabilirim tarikat falan olmamak şartıyla ailemin bilgisi dahilinde olmasını istiyorum çünkü:a35:

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam ablacım
hoş gelimşin
hayır tarikatla alakası yok

Kaan Erdem

Yönetici
.......................
Selamunaleykum Aleykümselam kardeşimiz hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun. herkese.Ben Ankara'da oturan bir bayanım.22 yaşımdayım. Dinimizle ilgili biraraya gelip muhabbet Muhabbetten kastınız nedir anlayamadık lakin burada anladığımız tarzda muhabbet yok sunulan paylaşımlardan okumak ile istifade var. edebiileceğim,bana bişeyler anlatabilecek verebilecek olan paylaşım yapabilecek arkadaşlar arıyorum Aradığınız arkadaşların yerine biz size portaldaki hizmetlerimizi sunalım.Sıkıntılı anlarımda konuşabileceğim arkadaşlar.Yukarıdaki yazımızda dediğimiz gibi ne arkadaş ne muhabbet nede iletişime geçebilceğiniz bir ortamda bulunmuyorsunuz kardeşimiz..Dini konularla ilgili bilgi veren bişeyler anlatılan toplanmalar Üzgünüz bu hal ve hareketler sitemizde cereyan etmiyor.olursa katılabilirim tarikat falan olmamak şartıyla Tarikat konusunda kaynaklardan araştırma yaparak karar veriniz kulaktan dolma kaynaksız bilgiler gaflete daldırır.ailemin bilgisi dahilinde olmasını istiyorum çünkü:a35:

psipsi

Kayıtlı Kullanıcı
Yanlış anlaşıldım galiba..Ankara'ya yeni taşındık ve üniversiteyi Bursa'da okuduğum için Ankara'da pek arkadaşım yok.Bazen yazılanları okumaktansa biriyle yüzyüze gelip konuşmak daha samimi oluyor,Bursa'da böyle arkadaşlarım vardı,sıkıldığımda danışabileceğim benden çok çok daha bilgili olan,bilgilerini açmaktan sakınmayan,bilgilerinden faydalandığım insanlar. Belki dedim İslami sitelerden ulaşabilirim.Yanlış anlaşılmak istemem.Her cümlemin incelenmesi ilginç geldi bana.

Kaan Erdem

Yönetici
Sayın kardeşim;

Üye ve site kurallarımız açık beyan ortadır,bunları her üyemiz okumuş ve sonrasında üye olmuş oluyorlar.Yazdıklarınızın incelenmesi ise sizin vesileniz ile başka kardeşlerimizede mesaj vermektir.

Hatırlatma;

B-) Forum Kullanımı hakkında;

3-) Tanışma bölümümüzün amacı güzel sözler yazılma yeridir. Merhaba, Hoşgeldin. ALLAH'ın Selam'ı, Rahmeti, Mağfireti ve Hidayeti sizlerin üzerine olsun deme yeridir. Tartışma, msn adresini ver konuşalım, hadi millet sohbet bulun tartışalım gibi yerler değildir. Bu kurallara uymayanlar sualsiz banlanacaktır.

4-) Bilindiği üzere, bu ortam sanal ortam olmakla beraber, sapık zihniyetler, sapık insanlar heryerde malesef mevcuttur. Rabbim o insanlara hidayet nasip etsin (Amin.) Bu yüzden Özellikle Bayan üyelerimiz, bu konuda çok dikkatli olmalı ve çok sabırlı olmalıdır. Birileri msn veya farklı bir iletişim adresi istediği zaman ona cevap bile vermeyiniz. Rahatsiz eden kişi veya kişileri bizlere (bilgi(@)islamiyet.gen.tr) adresine bildirmeleri halinde gerekli işlemler yapılır inşaAllah.

5-) Hepimizin bu Dünya'da yaptıkları ne içindir? Rahman Rızası değilmidir. O halde hepimiz birbirimizi ALLAH için sevmeliyiz. Birbirimizi kırmamalı ve kötü sözler söylememeliyiz. Gereksiz konuşmamalıyız. ALLAH C.C. Şüphe yok ki her yaptğımız işten haberdardır. Ebû Hüreyre radıyallahu anh'den rivayet edildiğine göre Nebî sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu: "Allah'a ve âhiret gününe inanan, ya hayır söylesin ya da sussun. (Buhârî, Edeb 31, 85, Rikak 23; Müslim, Îmân 74, Lukata 14.)

Bilgilerinize.

Yanlış anlaşıldım galiba..Ankara'ya yeni taşındık ve üniversiteyi Bursa'da okuduğum için Ankara'da pek arkadaşım yok.Bazen yazılanları okumaktansa biriyle yüzyüze gelip konuşmak daha samimi oluyor,Bursa'da böyle arkadaşlarım vardı,sıkıldığımda danışabileceğim benden çok çok daha bilgili olan,bilgilerini açmaktan sakınmayan,bilgilerinden faydalandığım insanlar. Belki dedim İslami sitelerden ulaşabilirim.Yanlış anlaşılmak istemem.Her cümlemin incelenmesi ilginç geldi bana.

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
degerli kardesim hosgeldiniz
saygi ve sevginin hakim oldugu bir forum diliyorum
insaALLAH siz elinizden geldigi kadar konulari ve paylasimlari takip ederseniz cok seyi yavas yavas ögrendiginizi farkedeceksiniz...
Allah'a emanet olunuz

psipsi

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür ederim,haklısınız.

GEVHER

Yönetici
ve aleykümselam Psipsi kardeşimiz...

Foruma ve aramıza hoşgeldiniz.
Portal sayfamız ve Forumumuz hemen hemen tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz içeriğe sahiptir.
İnşaAllah üyeliğiniz daim olursa hep beraber çok faydalı paylaşımlarda bulunur , hem öğrenir hem de öğretiriz.

Kaan kardeşimizin de belirttiği üzere , forumumuz tüm üyelerini koruma adına '' Sohbet '' ortamına kapalıdır.
Ancak forum içerisinde ki paylaşımlarda tüm üye kardeşlerimizle birlikte , karşımızdaki kardeşimize hiç tanımadan yalnızca Allah Celle Celalühün rızasını gözeterek yardımcı olmaya çalışırız.

Forumdan ve portaldan en güzel şekilde istifade edebilmeniz duasıyla...
Hayırlı akşamlar.

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim hoşgeldin öncelikle hayırlı olsun..
umarım faydalı bir ortam yakalayabilirsin bizimle, selam ve dua ile:a03:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt