Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

merhabalar (1 Kullanıcı)

sure_derin

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba ben siteye yeni üye oldum ve üye olduğum içinde çok mutluyum hayırlısıyla çok güzel vakit geçiricem. kendimden bahsediyim bahsedilcek fazla şey yok aslında adım sure :) adımı çook seviyorum :) namaz kılmayada yeni başladım aslında geçen sene başlamıştım ama bırakmak zorunda kalmıştım bu sene yeniden başladım =)

Abdulbaki

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldin .. namaz kılman çok güzel bizlerede dua et .
selametle...

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
Üyeliğiniz Hayırlı olsun kardeş.Namaz Dinimizin Direğidir.Dinimizi Yıkmayalım inşallah.

sure_derin

Kayıtlı Kullanıcı
hoşbulduk =) tabii ne demek ben namazlarımda bir tek kendim için asla dua etmem önce bütün müslüman kardeşlerimiz için dua ederim sonrada kendim için dua ederim allah kabul eder inşallah :)

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam. ALLAH cc aşkınızı daim etsin.

Selam ve dua ile...

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
hosgeldın Surecim.ısmın gıbı bahtın da guzel olsun ınsalllah.Allah a emanet ol:)

zencefil_1109

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldin kardeşim hayırlı olsun üyeliğin...

sure_derin

Kayıtlı Kullanıcı
size birşey sorucam cevaplarsanız sevinirim ben bi ara ateistim ateist olmadan öncede müslümandım sonra ya allah yoksa diye düşünmeye başladım ve bi arkadaşıma uyup ateist oldum ve ateist olarak 4 ay geçirdim sonra geçen hafta müslüman oldum allahın varlığını şimdi kabul ediyorum ama ateistlik sürecinde çok kötülük yaptım allah yok varolmaz dedim ama şimdi çok pişmanım allah affeder mi acaba

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Rahman ve Rahiym olan ALLAH'ın adıyla,
Yüce ALLAHUTEALA cc her zaman affedicidir. Kesin affeder demek bize düşmez ama sen tövbeni et, bundan sonra Yüce ALLAHUTEALA cc'nün emir ve yasaklarına itaat et gerisi İnşallah hayırlı olacaktır.

Selam ve dua ile...

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
size birşey sorucam cevaplarsanız sevinirim ben bi ara ateistim ateist olmadan öncede müslümandım sonra ya allah yoksa diye düşünmeye başladım ve bi arkadaşıma uyup ateist oldum ve ateist olarak 4 ay geçirdim sonra geçen hafta müslüman oldum allahın varlığını şimdi kabul ediyorum ama ateistlik sürecinde çok kötülük yaptım allah yok varolmaz dedim ama şimdi çok pişmanım allah affeder mi acaba
üyeliğin hayırlı olsun kardeşim,
daim olur inşAllah.
inşAllah arkadaşlarına daha çok dikkat ediyorsundur.
herşeyi YARADAN O.
affedici olan O.
Rabbim inşAllah kabul eder tövbeni.
bizler aciz kullarız kardeşim,bilemeyiz ne olacağını.
SELAM VE DUA İLE, Rabbime emanetsin.:a14:

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldin canım
çok seviniyorum aslında küçük kardeşlerimizinde bu siteye üye olmalarına
bu defa bırakma namazı
tamam canım
selametle

nazanozi

Kayıtlı Kullanıcı
surecim daha yaşın çok kuçuk ama ALLAHIaramış ve bulmuşsun ne mutlu sana ALLAH devamlı kılsın senı bu yolda ALLAH çook affedicidir hele birde namaza başlamıssınya bizler içinde dua et aklınada birdaha öyle şeyler gatirme tabiatı gözle RABBİNİ her yerde çıçekde böçekde insanda yarattıklarının hepsinde gucunu gorürsün selametle kal yavrum ALLAHseni doğru yoldan ayımasın

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt