Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Merhabalar (1 Kullanıcı)

FERDİ 06

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm arkadaşlar. Ben ankaradan ferdi.forma yeni üye oldum eminim çok güzel günler geçirecem burda. Hepiniz allaha emanet olun

zelşş

Kayıtlı Kullanıcı
slm

slm

meraba ferdi hoşgeldin bende yeni sayılırım
inşallah senın içinde benım iinde iyi olmustur
ama senden bi ricam olacak yazını biraz zor okudum
biraz parlak bi renk semişsin birazdaha koyu renkler secersen daha rahat okunur sanırım. aramıza hoşgeldin:a12

zelşş

Kayıtlı Kullanıcı
yza düzelmiş beş dk.önce parlak bi yeşildi kusura bakma belki benım pc den kaynaklanan bi sorundur uyarı için özür dilerim

FERDİ 06

Kayıtlı Kullanıcı
meraba ferdi hoşgeldin bende yeni sayılırım
inşallah senın içinde benım iinde iyi olmustur
ama senden bi ricam olacak yazını biraz zor okudum
biraz parlak bi renk semişsin birazdaha koyu renkler secersen daha rahat okunur sanırım. aramıza hoşgeldin:a12

YOK YOK DOĞRU YEŞİL HARFLERLE YAZMIŞTIM AMA DÜZELMİŞ zelşş.ayrıca özür dilemene gerek yok çünkü ben anlayışlı ve hatalarını kabul eden biriyim.eeee madem ikimizde yeni sayılırız sende hoşgeldiiiiin:a15:

zeymes

Kayıtlı Kullanıcı
her ikinizde hoşgeldiniz sefalar getirdiniz ya ben çok mutluyum bu sitede inşallah sizde mutlu olursunuz
ALLAHA emanet olun

uzeyr

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm arkadaşlar. Ben ankaradan ferdi.forma yeni üye oldum eminim çok güzel günler geçirecem burda. Hepiniz allaha emanet olun

ve aleyküm selam kardeşim hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inşaAllah...
paylaşımlarınızı bekliyoruz..
Allahcc emanet olun..
Hayırlı Ramazanlar..

FERDİ 06

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkürler huzurum.inan çok kanim kaynadi sana ve siteye çünkü herkes samimi ve içten

ayşe kalkan

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşler aslında ben yeni değilim ama bu yazı türü ve renginin nasıl değiştiğini bilmiyom biri bana da izah ederse sevinirim şimdiden tşk ederim ALLAH razı olsun selam dua ile.......

FERDİ 06

Kayıtlı Kullanıcı
Mesaj yazdiğiniz yerde alti çizğili a harfi var harfin yanindaki ok tuşuna basinca renkler çikiyor ordan renk seçip yazabilirsiniz

ireme

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berekatuhu Ebeden Daimen Kesiren Kesira İnşaallah..

Tüm yeni Üyelerimize içten ve samimi dileklerimle hoşgeldiniz sefalar getirdiniz diyorum..Rahman (cc) üyeliğinizi hayırlı,bereketli ve daim kılsın inşaallah..güzel paylaşımlarda buluşmak ümidiyle...Rabbul Alemin (cc) e emanet olun..Baki selam ve dua ile inşaallah..

FERDİ 06

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu ebeden daimen kesiren kesira inşaallah..

Tüm yeni üyelerimize içten ve samimi dileklerimle hoşgeldiniz sefalar getirdiniz diyorum..rahman (cc) üyeliğinizi hayırlı,bereketli ve daim kılsın inşaallah..güzel paylaşılmlarda buluşmak ümidiyle...rabbul alemin (cc) e emanet olun..baki selam ve dua ile inşaallah..

allah razi olsun ireme ben burda mutluyum hem de çok

FERDİ 06

Kayıtlı Kullanıcı
ecmain olsun inşallah...allah (cc) mutluluğunu arttırsın inşaallah..selam ve dua ile

rabbim senin kalbinden mutlulugu eksik etmesin ireme hep mutlu ol ki ben de oluyum üzülmeyelim ki ben de üzülmeyim ....yaradana emanet ol

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt