Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

merhabalar (1 Kullanıcı)

g.yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
uzun zamandır çok büyük sıkıntılarım var ve bir türlü atlatamıyorum benim için de dua edermisiniz :A

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ SEFA GETİRDİNİZ ALLAH SIKINTILARINIZDA TEZ ZAMANDAN KURTULMANIZI HASİP EDER İNŞALLAH RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

g.yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
amin allah razı olsun azun zamandır bu siteye giriyordum artık bende katılmalıyım dedim soobetlere

esfaka

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm
hoş geldiniz
RABBİM sizi ve bütün sıkıntıda olanları tez zamanda rahata kavuşturur inşallah
hayırlı akşamlar

berat05

Yönetici
uzun zamandır çok büyük sıkıntılarım var ve bir türlü atlatamıyorum benim için de dua edermisiniz :A

selamün aleyküm kardeşim

öncelikle hoşgeldiniz :H

ALLAH(c.c.) büyüktür.Siz sabırla tevekkül ettikçe ve dualarınızı ibadetlerinizi yerine getirdikçe herşeyin düzeldiğini göreceksiniz.
Bu dünya sınav dünyası..bir dert biter bir diğeri başlar..Önemli olan olaylara bakışaçımız ve sabredişimiz

Bende sizin için dua edeceğim.İnşallah ne derdiniz var ise RAbbim dermanınıda verir.O(c.c.) RAHMAN ve RAHİM olandır.Merhamet edendir.
İNŞALLAH BU SIKINTILI KULLLARININ DUALARINI KABUL EDER

emin-43

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar

hos geldiniz yüce rabbim sabir ve selamet versin selam ve dua ile.

cankus

Kayıtlı Kullanıcı
allah celle celalü darda kalanlara içinde de bu kardeşimize yardım etsin amin...

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim Rabbimiz Yar ve yardımcın olsun inşaallah, Allaha emanet ol dua ile..

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşim aramıza hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

zeymes

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH sıkıntılarını alsın inşallah en kısa zaman da ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLUR İNŞALLAH tam isabatli yer seçtin kardeş ALLAH daim eylesin

cartol

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah...

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ALLAH CC hayırlı bir çıkış versin sorunlarınızdan sıkıntılarından kurtulursun inşallah

susuz123

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldin kardeşim allah sabir versin kendini yanniz hissetme rabbim ve melekler hep bizimle saygilarimla

nuri sezer

Kayıtlı Kullanıcı
dualar müşterek

dualar müşterek

dualar müşerektir siz de bana dua edin inş. bu gece hürmetine rabbimiz bizi kulluğuna kabul etsin.. amin

nazanozi

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldin kardeşim ALLAHyardımcın olsun tüm sıkıntıda olan kullarınayardımcı olur inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt