Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Merhaba (2 Kullanıcı)

Hristiyan.91

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar :)) Ben hristiyanım fakat islamla ilgili bilgilerde öğrenmek istiyorum bu yüzden buraya üye oldum her zaman için müslümanlara karşı saygılıyımdır sizdende bunu bekliyorum iyi forumlar :))

σпця 1905

Kayıtlı Kullanıcı
hosgeldin.

arastirmaya baslamissan ne mutlu sana. gercekleri göreceksin insallah

minkay

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba hristiyan küçüklüğünden beri mi hristiyansın yoksa sonradan mı hristiyan oldun...

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldin

inşaALLAH doğru yolu bulursun

alperenturka

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yar ve yardımcın olsun kardeşim.İnşaallah Allah Teala sana rahmet eder...

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldiniz.
Umarım islamiyet.gen.tr den faydalananlardan olursunuz.
Rabbim Hidayete erenlerden eylesin sizi.

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldiniz
İnş. sizi buraya yönlendiren Rabbim, aradığınız faydalı bilgileride bulmanızı nasibeder,
Selam ve Dıa ile

mübin

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar :)) Ben hristiyanım fakat islamla ilgili bilgilerde öğrenmek istiyorum bu yüzden buraya üye oldum her zaman için müslümanlara karşı saygılıyımdır sizdende bunu bekliyorum iyi forumlar :))
Allah hadi olan ismi ile sana hidayet versin Alim olan ismi ile ilmini artırsın.
Hoşgeldin
Allah için bir tek din var bunu anladığında bizdensin demektir

-seleme-

Kayıtlı Kullanıcı
allah sizi hak ve din yoluna hayırlısıyla iletsin inş araştırmalarınızda güzel sonuçlara ulaşırsınız

acem_kizi

Kayıtlı Kullanıcı
hoş gelmişsiniz.inşallah gerçekleri görür,doğru yola gelirsiniz.AMİN

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Aramıza hoş geldin kardeşim. Allah inşAllah sana hidayet yolunu gösterir. Hele bir çık Allahın rahmet denizine, gerisi gelecektir. Şüphesizki o çok büyüktür.

mübin

Kayıtlı Kullanıcı
Aramıza hoş geldin kardeşim. Allah inşAllah sana hidayet yolunu gösterir. Hele bir çık Allahın rahmet denizine, gerisi gelecektir. Şüphesizki o çok büyüktür.[/QUOTE

Daha kardeşimiz olmadı ama inşallah olacak

Hristiyan.91

Kayıtlı Kullanıcı
Ben doğuştan hristiyanım sadece araştırmam gerekiyor islamı o kadar sizin için doğru yol islam olabilir ama benim için değil dinimi değiştiriceğimi düşünmüyorum. Tanrım herkese doğru yolu göstersin. amen.

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Amin,inş. Yüce Allahım herkese doğru yolu göstersin,bizlerde zaten kimseyi dinini değiştirmesi konusunda zorlamıyoruz,bizim dinimizde de zorlama yoktur. Ancak elimizden geldiğince bilgilerimizi seve seve paylaşırız.

leyla-1

Altın Üye
Hoş geldiniz kardeşim üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah burda olmanızda da vardır bir hayır kardeşim Allah hepimizin yar ve yardımcımız olsun Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin bilerek ve idrak edenlerden olmak dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak nasip etsin Rabbim inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

mübin

Kayıtlı Kullanıcı
Ben doğuştan hristiyanım sadece araştırmam gerekiyor islamı o kadar sizin için doğru yol islam olabilir ama benim için değil dinimi değiştiriceğimi düşünmüyorum. Tanrım herkese doğru yolu göstersin. amen.
Sayın hristiyan.91 islam kelimesi üzerinden araştırmaya başlamanı tavsiye ederim .
Mademki hristiyansın incilin ilk ayetini çok iyi düşün sonra sana doğru yol zaten görünecek

ibra

Kayıtlı Kullanıcı

ama bu kaynakları iyi seçmelisin .. kulaktan duymalara fazla takılma..

ALLAH c.c yardımcın olsun

ramora

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldiniz.. merak etmeniz ve araştırmanız çok güzel=)) Rabbim yolunuzu açık etsin. hayırlarla, doğrularla karşılaştırsın sizi inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt