Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

merhaba (1 Kullanıcı)

yaren3000

Kayıtlı Kullanıcı
iyi akşamlar ben kuranı kerimi cüz cüz okuyabilecegim bir sayfa arıyorum yardımcı olurmusunuz

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim öncelikle aramıza hoş geldin sefa getirdin allaha emanet ol

yaren3000

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam ... bana mukabele okuyabilecegim bir adres yokmu bildigin yardımcı olsan

yaren3000

Kayıtlı Kullanıcı
çok teşekkür ederim allah razı olsun

sabirli

Kayıtlı Kullanıcı
S.a kardeşlerim ben bu siteye yeni üye oldum burda ALLAHIN İZNİYLE KURANI KERİMİ ögrenmek istiyorum bana yardımcı olurmusunuz calışıyorum iş yerinden internetten bakıpta ögrenmek istiyorum ögrenemem diyede cok korkuyorum allah rızası için yardım edin nerden başlamalıyım . şimdiden allah razı olsun.

İSMAİLENGİN

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm arkadaşlar hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım

Selamün aleyküm arkadaşlar hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım

Ben 95 yılı izmir yatılı hafızlık kursu mezunuyum.bilgilerimi sizlere aktarmaktan gurur duyarım.sorularınızı ve mesajları bekliyorum.allah öğrenenlerden ve öğretenlerden razı olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt