Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

merhaba tekrar sizlerleyimm (1 Kullanıcı)

ilkayyildiz

Kayıtlı Kullanıcı
B)yeniden aranızda olmaktan mutluluk duyuyorumm bu siteye üyeydim ve pcme format atıldıktan snr bi türlü sitedeki nickim ve site adresi aklıma gelmedi giremediğim için çok üzülüyordum bu siteye girdiğim zaman içimde tarifsiz bi sevinç oluyor nedeni galiba sizin anlattığınız konular :TB)neyse fazla uzatmıyım herkese tekrar merhaba:a27::a27:

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
ilkay kardeşim hosgeldin aramıza hani öğretmen olan kardeşimizsin değilmi :)

sınan_06

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldin tekrar aramıza ;)

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
tekrar hoşgeldin kardeşim

ilkayyildiz

Kayıtlı Kullanıcı
ilkay kardeşim hosgeldin aramıza hani öğretmen olan kardeşimizsin değilmi :)

hayır canım ben öğretmen değilim ev hanımıyım din hakkında bilgi almak için geldim siteye yüce kitabımızdan başka bi kitap okumaya ne yazıkki zamanım kalmıyor 3 buçuk yaşında her an benimle bişeyler yapmak isteyen bi kızım var onun için pek bişeye zaman ayıramıyorum ancak böle nete girebiliyorum eline defter kalem vererk:a23::a43:

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam

aramıza hoşgeldiniz

ilkayyildiz

Kayıtlı Kullanıcı
hoşbulduk kardeşlerim inşallah güzel bi şekilde birbiriize yardımcı olabilirim dinimizi tanımak amacıyla

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt