Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Merhaba kardeşlerim.. (1 Kullanıcı)

sarılale

Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar ben Hava. Ankara'da yaşıyorum. Evliyim 2 çocuk sahibiyim. Sitemizi henüz tam olarak kullanmayı bilmiyorum. Tabi bu konuda bana yardım ederseniz memnun olurum :)

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum selam,

Hoş geldiniz güzel bir sitede kıymetli kerdeşlerimden fazlası ile istifade edeceğinizi düşünüyorum,umarım bizlerde sizlere katkıda bulunurken sizlerdende değerli bilgilerinizi ve kıymetli dualarınızı alırız,
Sizlere eşinize ve çocuklarınıza Allah Teala dan hayır dilerim...

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar ben Hava. Ankara'da yaşıyorum. Evliyim 2 çocuk sahibiyim. Sitemizi henüz tam olarak kullanmayı bilmiyorum. Tabi bu konuda bana yardım ederseniz memnun olurum :)

Hoşgeldiniz kardeşim. Ben hatice..
Üyeliğiniz hayırlı olsun.....

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam...

sarılale

Kayıtlı Kullanıcı
hoşbulduk kardeşlerim...

kalemgenç

Kayıtlı Kullanıcı

hoşgeldiniz güzel kardeşim.üyeliğiniz hayırlı olur inşaallah.sae3lam ve dua ile.....

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm canim hos geldin negibi bir yardim istersen yaz elimizden geldigi kadar yardimci oluruz:a12: ANKARA benim dogdugum yer ne güzel hemseriyiz yani

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt