Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

merak ediyorum (1 Kullanıcı)

inam_9

Kayıtlı Kullanıcı
--------------------------------------------------------------------------------

EGer birgün PEYGAMBER EFENDIMIZ(S.A.S)ziyaretimize gelse,yalnizca birkaçgünlüGüne,aniden çalsa kapimizi,MERAK EDIYORUM,neler yapacaGimizi,
biliyorum böylesine serefli bir konuGa açacaGimizi;en güzel odamizi,ve O'na sunacaGimzi tüm yemeklerin en iyisi olacaGini,ve inandirmaya çalisacaGimizi,O'nu evimzde görüyor olmaktan mutlu olcaGimzi..Ve gerçekten de evimizde O'na hizmet etmekten haz alcaGimzi...

FAKAT SÖYLIYELIM sIMDI...
EFENDIMIZ(S.A.S) evimize doGru gelirken gördüGümzde,O'nu kapida mi karsilayacaGiz??yoksa O'nu içeri almadan önce aceleyle bazi dergileri kitaplari saklayip yersne KUR'AN_I KERIM mi koyacaGiz??pekii hala amerikan filmlerini seyredeckmiyiz tv de???ya da kapatmayami kosacaGiz O bize kizmadan önce???O'nun isitmediGini umarak radyoyumu kapatacaGiz???
Kimbilir belkide aGzimzdan hiç çikmamis olmasini dileriz hatirlayabildiGimz en son kaba ve çirkin kelimelrin...dünyalik müziiGimizi saklayacakmiyiz??ve onun yerine ortaliGa hadis kitaplarimi çikaracaGiz???
___MERAK EDIYORUM___
EGER PEYGAMBER EFENDMIZ(S.A.S)bir kaç gün bizimle yasasa yapmaya devam edecekmiyiz herzamn yaptiGimz seyleri??ailemizle sohbet ortami eski halini koruyacakmi???her yemekten sonra sofra duasi etmeyi zor mu bulacaGiz???

Ve sabah namazi için her sabah yataktan erkenden firlayacakmiyiz???
Peki bilmesine izin verecekmiyiz aklimizin ve ruhumuzn beslediGi seyleri???
sÖYLE SORALIM YA DA..
GideceGiz heryere peygambermizi de götürebilecekmiyiz???yoksa birkaç günlüGüne planlarimizi mi deGistireceGiz??
tanistirmaktan onur mu duyacaGiz en yakin arkadasimizi O'na???yoksa hiç karsilasmamayi mi umacaGiz peygambermz ziyareti bitene kadar???
sIMDI SÖYLIYELIM AÇIK YÜREKLILIKLE
O'nun kalmasini istermiyiz bizimle sonsuza dek hep birlikte..
Ya da rahat bir nefes mi alcaGiz ziyareti bitip giittiGinde???
GERÇEKTEN BILMEK ILGI ÇEKICI OLABILIR DEGIL MI??
BILMEK VE DÜsÜNMEK........
EGER BIRGÜN PEYGAMBER EFENDIMIZ (S.A.S.)ZIYARETIMIZE GELSE NE YAPACAGIMIZI?.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt