Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mekke Medineden Selamlar. (1 Kullanıcı)

sezer demir

Kayıtlı Kullanıcı
önceliklen hepinizi selamlarin en gûzeliylen selamlarim Selamûn Aleykûm Ve Rahmetûllahû Ve berekatûhû.
Sevgili din kardeslerim Hepinizin selamini Sallalahû Vesselama ilettim Ve sizlerinde o mukaddes topraklara gitmeniz için dua ettim ALLAH insALLAH kabul eder dualarimi,Yanliz sunuda belirtmekte yarar var oralara genç yasta gitmeli,TR den gelen diyanet hacilarini gôrdûm ve çogu yasli ve bilinçsizlerdi yani oralara gitmeden ônce oralarda hangi dualar okunur ve kutsal yerlerde ne yapilir bunlari ôgrenmekte yarar var .Eger forumumuzda resim kôsesi var ise kendi çekimimlerimi oraya yapistiririm insALLAH .
Esselamû aleykûm.

image018lp3.jpg
[/URL] [/IMG]
image122qg8.jpg
[/URL] [/IMG]

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
V a selam kardeşim hoşgeldiniz!Rabbım gitmeyen kardeşlerimize gitmeyi,gidenlerede tekrar,tekrar gitmeyi ve O mubarek beldelerden tertemiz dönerek memleketinde hayırlı bir ömür içerisinde yaşamayı nasip eylesin inşaallah.
Kardeşim kusure bakmazsan bir yanlışı düzeltmek istiyorum.
Türkiyeden sadece Diyanet hacı götürmüyorki,şieketlerde götürüyorlar.Biz bunu genelleme yapsak,yani Diyanetin hacıları demek yerine Türkiyeden giden hacılar desek daha iyi olur diyorum ve tekrar Rabbım mubarek eylesin HACCINIZI.

leyla-1

Altın Üye
Aleyküm Selam aramıza hoş geldiniz kardeşim üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah.Rabbim hepimizede o güzel yerlere gitmek nasip eder inşallah.Allah razı olsun kardeşim emeğinize sağlık.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

sezer demir

Kayıtlı Kullanıcı
V a selam kardeşim hoşgeldiniz!Rabbım gitmeyen kardeşlerimize gitmeyi,gidenlerede tekrar,tekrar gitmeyi ve O mubarek beldelerden tertemiz dönerek memleketinde hayırlı bir ömür içerisinde yaşamayı nasip eylesin inşaallah.
Kardeşim kusure bakmazsan bir yanlışı düzeltmek istiyorum.
Türkiyeden sadece Diyanet hacı götürmüyorki,şieketlerde götürüyorlar.Biz bunu genelleme yapsak,yani Diyanetin hacıları demek yerine Türkiyeden giden hacılar desek daha iyi olur diyorum ve tekrar Rabbım mubarek eylesin HACCINIZI.

Selamûn Aleykûm.
tabiiiki hepisini kast etmiyorum seninde belirttigin gibi baska sirketlerlende gelmis ola bilirler yanliz ben sunu kast etmek istedim bu diyanet veya baska kurulusta olsa o m^barek gôreve gelmeden ônce oralarda neler yapilacagi hususunda bilgilenipte gelmek daha iyi olur onu kast etmek istedim.
Selam ve dualarimlan ALLAHA emanet olun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt