Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

medyayayı ıslah etsin mevlam.... (1 Kullanıcı)

asos1907

Kayıtlı Kullanıcı
bugün ünlübir sanatçının eroin kullanması ve temin etmesi gereği ile tutklandığını duydum fakat bu haberi bir çok haber bülteni paylaşmadı...eğer bir hoca yada islam adamı azıcık başına bişey gelse şokşokşok diye alt yazı geçerlerdi...
bu haksızlık neden............ ne olur dini yayın yapmayan kanalları izlemeyelim...

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
ewet bende gördüm haberlerde çok doğru sölüyorsun kardeşim izlemeyiz inşallah geçenlerde sitede gezinirken bi formunuzu gördüm tüberküloz tedavisi almışsın çok geçmiş olsun benimde tedavim yeni bitti bende tüberkülozdum çok zor bi hastalık allah kimseye vermesin inşallah

nurışığı

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm kardeşim
Kardeşim öncelikle size ve elenaz kardeşime geçmiş olsun diyorum.
Allah Azze ve Celle tez zamanda Şafii ismiyle tecelli eder size inşAllah
Konunuzda çok haklısınız kardeşim gerçektende eğer bir alim kişi değil uyuşturucu herhangi saçma bir sebepten dolayı tutuklansa idi görün bakalım haftalarca nasıl çalkalanırdı medya. Rabb Teala ıslah eylesin ne diyelim
Selametle kardeşim Hak Teala'ya emanet olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt