Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Masa Üstlerimiz:)) (2 Kullanıcı)

vaktileyl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.vaktileyl.com
hadi bakalım masa üstü resimlerinizi görelim ;)özel ailevi vs resimleri paylaşmayalım lütfen

adszon3.jpg

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
s.a vaktileyl,
çok beğendim bu resmi nasıl alabilirim acaba :(

Kaan Erdem

Yönetici
t.ederim.masa üstünü biraz derleyip toparladım çok fazla kalabalık olanları halı altı gibi sakladım...Abartmamak adına.selametle kalınız.

vaktileyl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.vaktileyl.com
bu arada abicim yada ablacım yada kardeşcazım ailevi resimelri paylaşmayalım demişsin :) dogru bi hareket yani benım adımın demi:)selametle kalınız

:)(abla diyebilirsin yada kısaca leyl) sağ tıkla farklı kaydet kardeşinin ablanın abinin resminin başkasında olmasına ne gerek varki?her türlü insan dolanıyorken bu alemde:H

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
:)(abla diyebilirsin yada kısaca leyl) sağ tıkla farklı kaydet kardeşinin ablanın abinin resminin başkasında olmasına ne gerek varki?her türlü insan dolanıyorken bu alemde:H

haklısın abla tabi zaten bende kardeşimin resmini aslaa göstermem kimseciklere o bitanem benıım kimse göremez:a15: saka bi yana bende aynı fikirdeyim guzel oldu oh herkesin masa ustunu görcem :a15: selametle ablaa hayırlı sahurlar

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
leyl :)
bi becerebilsem ben de eklicem ama inşaallah bir gün becerebilenlerden olurum ;)

vaktileyl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.vaktileyl.com
leyl :)
bi becerebilsem ben de eklicem ama inşaallah bir gün becerebilenlerden olurum ;)

klavyeninizin en üstte sağ tarfta "print screen sysrq" diye bi tuş vardır F12 tuşunun hemen yanında masa üstünüzde açık dosya varsa kapatın ve o tuşa bi kez basın sonra paint!i açın solda üst kısım da düzene tıklayın orada yapıştır yazısına tıkladınızmı masa üstünüzün resmi çıkacaktır sonra dosya yazısına tıklayın ve farklı kaydet deyin masaüstü resmi resimlerim dosyasına kaydolacak ardından ImageShack® - Image Hosting bu siteye gidin gözat butonundan resminizi bulun ve aç deyin daha sonra hosting yazısına tıklayın açılacak olan yeni sayfada alt tarafta birinci linkin tamamını kopyalayın ve ardından editör yapıştırın gönderdinizmi resim çıkmış olacak

umarım anlata bilmişimdir her ayrıntıyı anlatmaya çalıştım:a15:

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
klavyeninizin en üstte sağ tarfta "print screen sysrq" diye bi tuş vardır F12 tuşunun hemen yanında masa üstünüzde açık dosya varsa kapatın ve o tuşa bi kez basın sonra paint!i açın solda üst kısım da düzene tıklayın orada yapıştır yazısına tıkladınızmı masa üstünüzün resmi çıkacaktır sonra dosya yazısına tıklayın ve farklı kaydet deyin masaüstü resmi resimlerim dosyasına kaydolacak ardından ImageShack® - Image Hosting bu siteye gidin gözat butonundan resminizi bulun ve aç deyin daha sonra hosting yazısına tıklayın açılacak olan yeni sayfada alt tarafta birinci linkin tamamını kopyalayın ve ardından editör yapıştırın gönderdinizmi resim çıkmış olacak

umarım anlata bilmişimdir her ayrıntıyı anlatmaya çalıştım:a15:

hakkını helal et,çok güzel açıklamışsın.
ALLAH razı olsun.

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
bilgisayar masasının üstünün resmini mi ekliyelim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt